Podnikání v malém se vyplatí jenom v umění

P1040699

Mnoho ubožáků začalo podnikat v malém, a brzo zjistili, že se jim podnikání v malém nevyplatí, protože systém je centrálně nastaven tak, že se vyplatí jenom podnikání ve velkém, klasikou je podnikání na internetu, zde nemáte žádnou šanci podnikat v malém. Internet ovládají obrovské globální korporace (Google, Microsoft, Seznam, Centrum, iDnes, Facebook), co mají k dispozici veliké technické a programové zázemí, oni určují ostatním pravidla hry tak, aby se podnikání v malém nemohlo nikomu vyplatit. 
Stejné je to ale i s výrobou mobilní elektroniky (fotoaparáty, telefony, tablety, notebooky, televize), zde je to podobné, v malém žádnou elektroniku nelze ekonomicky vyrábět, další nevýhodou je to, že jsme malý stát s vlastním českým jazykem, který používáme jenom my, a tím jsme se uzavřeli globálnímu internetu, jedinou možností pro nás jsou globální stránky jako Facebook a Youtube, zde ovšem musíme používat angličtinu, abychom měli malou šanci zde uspět. 
V současnosti zde 90% obchodu a podnikání je navázáno na cizinu, vše jsme zde levně prodali cizincům, už zbývá to poslední, zrušit zde konečně ubohou češtinu, a zavést zde globální angličtinu, prý kdo chce podnikat, ten zde může podnikat, to je jako tvrdit to, že ten kdo chce nějaký zázrak, že se může přeci modlit. Podnikání v malém se vyplatí jenom v umění, řemeslo se vyplatí jenom ve velkém.

Umělá inteligence komentáře moderuje