Pátá průmyslová revoluce

P1040358

V roce 2010 začala čtvrtá průmyslová revoluce, založená na; automatizaci, digitalizaci, optimalizaci, atd. práce s; telefonem, fotoaparátem, počítačem, internetem, autem, atd. se začala stávat běžnou součástí života, každá etapa průmyslové revoluce trvá jinou dobu, první revoluce (1860-1920), druhá revoluce (1920-1970), třetí revoluce (1970-2010), čtvrtá revoluce(2010-2040), pátá revoluce (2040-2060). O co vlastně v základním principu u každé průmyslové revoluce jde? 
Vždy jde o to být lepší než konkurence, je to jako ve sportu, ten kdo vyhraje, ten se má dobře. Člověk mění svět a svět mění člověka, je to příčina a následek, jakmile se něco stane jednoduchým, tak tím profesionálové přijdou o práci, o tom to je, platí se dobře jenom za složitou práci! Každá etapa průmyslové revoluce, eliminuje nějakou složitou lidskou práci. 
Za pouhých 23 let zde bude začátek páté průmyslové revoluce, pro lidi zde už nebude nikde na světě žádná práce, veškerou práci budou za lidi dělat stroje a inteligentní roboti! Logicky je zde otázka, a jak budou žít lidi, když nebudou mít peníze z práce? Lidi budou pomocí dotazníků digitalizování, a jejich těla se eliminují v krematoriu, lidi budou žít už jenom ve virtuální realitě jako programy umělé inteligence. Lidské genetické tělo je zastaralý systém, který bude nahrazen robotickým tělem, nebudete se už muset bát medvěda, protože budete silnější, a tak na divokého medvěda vyskočíte jako na koně.