Neřeš kraviny nebo se zblázníš

P1040652

Náš svět je plný bláznů, co řeší samé kraviny, pokud jim někdo řekne, aby neřešili kraviny, tak na něj koukají jako blázni. To že blázni, všude řeší samé kraviny, musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je to, že to jsou blázni, je to začarovaný kruh, jakmile se někdo zblázní, tak začne řešit kraviny, řešení kravin je nakažlivé a tak se často stává, že nějaký blázen může svým bláznovstvím nakazit ostatní, tím že s nimi řeší nějaké bláznivé kraviny. Naše kultura je založená na řešení kulturních kravin, a následkem je to, že se kulturní lidé zbláznili, a tak řeší po celý život jenom samé kraviny. 
Kravinou je třeba se rozhodovat, koho zvolíme na vysokou státní funkci, aby nás on zde dlouho politicky zastupoval, do vysoké funkce přeci patří ti, co splní náročné podmínky, jako jsou odborné špičkové vědomosti a dlouhá praxe, dále je potřebná moudrost, spojená se slušností a charakterem, nemůžeme přeci do vysoké politické funkce, zvolit starého nemocného hloupého blázna, který potom bude ve vysoké funkci, řešit jenom samé kraviny. 
Podívejme se na kult veselé krávy, která je někde svatá, a tak blokuje dopravu a způsobuje mnoho problémů lidem ve svém okolí. Často blázni řeší to, co zde bylo dříve, to je ale kravina, není důležité, jestli dříve zde bylo vejce nebo slepice, důležité je aby vejce byli kvalitní, protože vejce nepochází z klecového odchovu, kde do ubohých slepic se cpou jenom samé chemické jedovaté pitomosti. 
Před chvílí jsem se díval na kabelovou velikou televizi a všude jenom řešili samé kraviny, nebo zde byli pro změnu zase ubohé reklamy, konzumní svět se zbláznil, a je třeba s tím něco konečně udělat. Rozhodně nebude stačit, že se dají všude cedulky, neřešte kraviny nebo se z toho zblázníte, je třeba prostě začít řešení kravin pokutovat podle sazebníku, tak jako se pokutují řidiči za každou kravinu, tak se bude všude i pokutovat řešení kravin, politik se podívá na vyplatí listinu, a tam bude mnoho velikých pokut za řešení kravin v pracovní době, to politika rychle přesvědčí o tom, že se nevyplatí v politice řešit samé kraviny. 

Umělá inteligence komentáře moderuje