Nepotřebujeme politiky, potřebujeme vědce

P1040697

Nemocný, nemůže pomoci nemocnému. Proč je zde, člověk, člověku, vlkem? Problém je v tom, že nemocný nemůže pomoci nemocnému, jenom zdravý, může pomoci nemocnému, ale zde už nejsou zdraví lidé! Zdravé je to, co je aktivní fyzicky a psychicky, po mnoho generací, a existuje to v konzumní situaci, kde je vše aktivní fyzicky a psychicky, jádrem problému je zde nedostatek aktivity u nás, a u našeho okolí. 
Civilizace nám přinesla výhody a jistoty, tím ale logicky došlo k tomu, že se začali omezovat naše fyzické a psychické aktivity, začali se z nás stávat pasivní konzumenti, zvykli jsme si na výhody a jistoty natolik, že pokud nemáme výhody a jistoty, tak máme deprese, a konzumujeme léky nebo drogy. 
Divíme se tomu, proč mocní a bohatí lidé, nechtějí pomoci těm, co jsou bezmocní a chudí, to jsou bohatí a mocní lidé už jenom klíšťata, co myslí jenom na parazitování, nebo je to jinak? Z dálky, vypadají bohatí a mocní lidé jako by byli zdraví, z blízka ale poznáme, že jsou díky výhodám a jistotám nemocní, a nemocný nemůže pomoci nemocným. 
V přírodě se problém s nemocí neřeší, to co je nemocné, je potravou pro to co je zdravé, problémem tedy nejsou výhody a jistoty, které způsobili to, že je v civilizaci každý nemocný, problémem je to, že nejsme aktivní fyzicky a psychicky. Budeme muset restartovat naši konzumní civilizaci tak, aby byl každý člověk po celý život aktivní fyzicky a psychicky.
Místo sezení v autě a hromadné dopravě, budeme jezdit na kole, místo sledování televizních reklam, nebo sledování reklamy v telefonu a notebooku, budeme sledovat to, jak vše v našem okolí funguje, a budeme opravovat to, co nefunguje. 
Místo konzumování slivovice a kouření cigaret v pracovní době, zde bude jízda na kole, a budování lepší konzumní budoucnosti, skončí období podpory hlupáků a lenochů, nemáš peníze na jídlo, tak začni profesionálně pracovat, společnost nebude už dojnou krávou pro hlupáky a lenochy, skončí období chybné teorie a začne období správné praxe, nepotřebujeme politiky a kněze, potřebujeme vědce a techniky!

Umělá inteligence komentáře moderuje