Největší brzdou je zde vždy mocná a bohatá elita

https://www.flickr.com/photos/gvkb/34464639351/

Nevracej se zpět, postupuj dopředu, to je základní princip, kterým je správné se řídit, jakmile se lidi a národy neřídí tímto principem, tak je zaděláno na problémy. Logicky je zde otázka, a proč se lidi a národy vracejí často zpět, a nechtějí postupovat dopředu? 
Příčinou je nemoc a strach, to co je zdravé a odvážné má snahu postupovat dopředu, mnoho jedinců a mnoho národů nepostupuje dopředu díky nemoci a strachu, podívejme se třeba na obměnu věcí, které používáme, abychom mohli zde dobře žít, ekonomika a priority určují, co se vymění a co se jenom opraví, vyměňovat se musí i ředitelé a prezidenti, je třeba skončit období výhod a jistot pro celebrity. 
Největší brzdou je zde vždy mocná a bohatá elita, problémem je zde monopol této elity, volby nic nevyřeší, protože místo starých parazitů, zde jsou noví paraziti, jedinou možností je zde dát lidem na čelo GVKB čip, a tím vše budou globálně řídit už jenom počítače, a lidi nebudou moci amatérsky chybovat. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.