Každý vysokoškolák je psychicky nemocný

P1040687

Většina psychicky nemocných vysokoškoláků si nechce přiznat to, že jsou psychicky nemocní, a snaží se hrát divadlo, o tom že jsou psychicky zdraví, jak bezpečně snadno poznáme to, že vysokoškolák psychicky nemocný? Jednoduchým ukazatelem je lhaní u vysokoškoláků, čím více vysokoškolák lže, tím více je i psychicky nemocný! Podívejme se na diplomové práce vysokoškoláků co je v nich lží a odkazů na cizí lži, jakékoli snahy o to odnaučit vysokoškoláky lhaní, to je jenom marnost. Z díla poznáváme tvůrce, a pokud je tvůrce psychicky nemocným vysokoškolákem tak dílem je zde deprese u; ekonomiky, politiky, psychiky, atd. 
Lidová moudrost je stejná tisíc let, není třeba jí opravovat a aktualizovat, knihy, které vydávají vysokoškoláci, jsou za několik let už neprodejné, a končí proto v popelnici! Podívejme se na knihy, které vydávají prezidenti, tyto knihy těží z mediální popularity prezidentské funkce, jakmile je ale prezident z funkce po volbách eliminován, tak už o tyto knihy není žádný zájem. V moderní době je zde k dispozici internet, a zde se můžeme podívat na populární Facebook, kde mají často vysokoškoláci stránku, a zjistíme to, že jsou všichni vysokoškoláci psychicky nemocní

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.