Jak žijí u nás Romové

P1040261

Romové u nás žijí na okraji systému a jejich ekonomická situace je ubohá, bylo zde mnoho snah řešit problém s Romy ale všechny snahy selhali, Romové jsou pro naši elitu problém, se kterým si elita neví rady už sto let! Je třeba jít do hloubky Romského problému, v hloubce nalezneme příčinu a tou příčinou je to že Romové zde nejsou doma! 
Berme obrazně Romy jako opice, a jako víme tak opice jsou doma tam, kde rostou banány, je třeba Romy naložit do vlaků a odeslat je tam kde rostou banány, každý živý systém byl evolucí vyroben a nastaven na nějaký čas a prostor a opice jsou doma tam, kde rostou banány a pokud jsou opice tam, kde nerostou banány tak je to složitý problém. 
V současnosti je veliká imigrace opic do EU a tím zde vzniká mnoho problémů, je třeba opice v EU pochytat, a naložit je do vlaků, co je odvezou zpět tam kde rostou banány. Mnozí Romové tvrdí že mají naše občanství, a že zde jsou už mnoho generací, a že je proto nemůžeme násilně odvést tam, kde rostou banány. Zájem většiny je přeci nad zájmem menšiny a Romové jsou zde v menšině, a tak se vrátí zpět do rodné Srílanské demokratické socialistické republiky, a zde budou zase moci žít jako opice a jíst banány. 

Umělá inteligence komentáře moderuje