Jak velký plat chceš?

P1040363

Já chci stejný plat, jaký má ředitel této organizace. Ale vy zde nebudete dělat ředitele, a tak nebudete mít logicky ředitelský plat! Nejste zde placený za to, jak pro organizaci děláte, ale jakou funkci v organizaci máte, o tom to v ekonomice a politice všude je! Takže je zde kariéristický klientelismus, místa prezidentů a ředitelů jsou zde jenom pro vyvolené celebrity, a pro ostatní zde jsou místa otroků za ubohé platy. 
Podívejme se na to takto, je zde obrazně koláč a ten se rozdělí mezi mnoho lidí, někdo dostane veliký kousek koláče a někdo nedostane nic a musí hladovět. Pochopitelně že ten kdo koláč rozděluje, se snaží sobecky pro sebe získat co největší kousek koláče. 
Často je slyšet, tak pracuj na sebe, a nikdo tě nebude už okrádat. Pracovat na sebe, je možné jenom pokud opustíš konzumní civilizaci, a budeš žít v divoké přírodě, zde budeš svobodný, ovšem zde je mnoho divokých tvorů, co se budou snažit tě násilně eliminovat, a často stačí jedno bodnutí od hmyzu, a jsi mrtvý. 
Mnohokráte zde byli snahy o to, aby zde nebyla bída a nezaměstnanost, proč tyto snahy selhali? To co nebojuje to degeneruje, podívejme se na Romy, jak zdegenerovali, protože nemuseli bojovat o holý život, díky štědrému sociálnímu systému, který jim zajistil výhody a jistoty, v asociálním systému nemohou Romové zdegenerovat, protože zde ten kdo nepracuje, ten zde ani nejí. Vše směřuje jistě k asociální ekonomice, každý dostane na čelo inteligentní GVKB čip, vše bude na příděl a zruší se peníze, ten kdo bude pomalu pro centrální systém pracovat, ten bude eliminován v krematoriu.