Jak být úspěšným podnikatelem?

P1040262

Běžme rovnou k jádru problému, úspěšný v podnikání je ten, kdo je lepší než konkurence! Je to jako ve sportu, na startu je mnoho sportovců, a v cíli je první ten kdo je nejlepší, nikoho nezajímá, jak to on dokázal, ale každého zajímá jeho vítězství. Jde o to se koncentrovat na vítězství, a mít pevnou vůli, díky které budeme vítězi, a tak budeme mocní a bohatí. Podívejte se do přírody, lovící smečka obklopí kořist, a spolupracuje na lovu kořisti, v podnikání je to v principu stejné, vše je zde si v principech mnoho podobné! 
Když rostliny nemohli získat živiny přirozeným způsobem, pokusili se o to je získat tím, že se stali masožravými rostlinami, stejné je to i v podnikání, mnoho podnikatelů, je masožravými rostlinami, peníze nesmrdí! Jablko nepadne daleko od stromu, a tak ten kdo vyroste v rodině úspěšných podnikatelů, ten se stane většinou i úspěšným podnikatelem. Všimne si toho, že ti co jsou úspěšní, nenavazují nikdy blízké vztahy s těmi, co jsou neúspěšní, naopak se snaží navázat blízké vztahy s těmi, co jsou úspěšnější. To je podle mě to nejdůležitější pravidlo v podnikání, protože každé podnikání jsou nejvíce vztahy mezi lidmi. 
Zde je si třeba dát veliký pozor na podrazy, kdy podvodníci se vydávají za úspěšné podnikatele, aby tak oklamali svoji kořist, někdo z dálky vypadá jako milionář a z blízka poznáte, že je to ubožák! Dneska už jenom z utrácení poznáte, kdo je bohatý a kdo je chudý, uvědomte si, že v současném světě je vše na pronájem, nebo jde o prostituci, nikdo nechce nic kupovat, není problém ubožáka co má vysokou školu pěkně obléci, a posadit jej do drahého auta s řidičem, co je divadlo, a co není divadlo, o tom to, v úspěšném podnikání je? 
Nastrčenou loutkou zde může být i prezident republiky, a tuto nastrčenou loutku může ovládat někdo, kdo si žije jako milionář v daňovém ráji, jde obrazně v; politice, náboženství, reklamě, novinařině, umění, spravedlnosti, atd. jenom o levné kaskadéry, co jsou snadno nahraditelní, a tak mají ekonomičtí mafiáni, pořád čisté ruce, a sedí si v klidu v dozorčích radách bank a korporací a občas se tajně sejdou, aby se dohodli na globálních prioritách.

Umělá inteligence komentáře moderuje