Co je, a co není chybou?

P1040660

Jsi chybný člověk, tak tě zavřeme do; vězení, psychiatrické nemocnice, atd. v minulosti se chybní lidé okamžitě zabíjeli, protože lidi spěchali a neměli čas na to, něco složitého řešit. Vše je zde duální, proto je zde správné a chybné, jaký je rozdíl mezi správným a chybným? 
Rozdíl je otázkou principů, které jsou zde metrem, kterým poměřujeme správné a chybné, principy lze rozdělit na stabilní a nestabilní. Pokud máme špatný metr, tak něco i špatně změříme, to je logické, mnozí mají špatný metr, a myslí si to, že jejich metr je správný. Následkem jsou chyby, které způsobují problémy, komu není rady tomu nelze pomoci, proč mnoha lidem a mnoha organizacím není rady? 
Problémem je uzavřený systém, strach o hodnoty má za následek snahu systémy uzavírat! Princip parazitování je založen na uzavřeném systému, parazitární styl myšlení a života je následkem snahy přežít ve zlé situaci, pomocí parazitování. 
Jak dochází k tomu, že se inteligentní systémy, dostávají do situace, kde mohou přežít jenom díky parazitování? Příčinou jsou chyby v systému, je to začarovaný evoluční kruh, ze kterého nelze uniknout, zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, dobře se utajil, dobře žil. V přírodě je to jednoduché, to co je chybné to je eliminované, nejsou zde potřeba na to; politici, policajti, soudy, atd. díky přirozeným principům zde kontrola a trest funguje optimálně.