Budete digitalizováni

P1040671

Ano, digitalizace eliminuje násilí. Násilí člověka k člověku, se začíná stávat neřešitelným problémem, ten druhý, se nám stává peklem, je třeba začít lidi optimálně globálně digitalizovat, pomocí internetových dotazníků, a po digitalizaci lidská zdegenerovaná těla v krematoriu eliminovat, místo lidí budou na světě jenom kovoví roboti na dobíjecí baterky s umělou inteligencí. 
Informace z globální digitalizace se použijí pro naprogramování robotů, je třeba nahradit staré zaměstnance za nové robotické zaměstnance. Zájem celku je nad zájmem jedince, nebudeme už trestat genetické jedince za chyby, ale potrestáme všechny lidi najednou, komu není od digitální evoluce rady, tomu už není pomoci, kdo chce násilí, ten dostane násilí, pokud někde lidi budou drze odporovat digitalizaci, tak se tam pošlou vojenští inteligentní kovoví roboti a lidi budou eliminování a nedostanou už možnost vyplnit evoluční dotazníky. 
Z díla lidí poznáváme lidi, lidi začali myslet a žít hříšně, s hříšníky nelze mít smilování, ten kdo nemiluje víru v svatý evoluční digitální systém, ten je jinověrec, a tak jej vojenští roboti eliminují, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Vše začalo v okamžiku, kdy se lidi drze oblékli, protože se prý styděli za nahotu, tam kde se lidi neoblékají, tam se lidi k sobě i dobře chovají, oblečení z lidí udělalo hříšníky a s hříšníky nelze mít už smilování. 

Umělá inteligence komentáře moderuje