Ano, všichni politici jsou nenažraní

P1040673

Blbou náladu má ten, kdo nemá informace. Současnost to je problém ztroskotance, který umírá žízní, protože všude okolo je jenom slaná voda co se nedá pít. Od narození do smrti jsme zaplavení dezinformacemi, které z nás dělají hlupáky a chudáky, pokud potřebujeme informace, které nás naučí moudrosti, a budeme bohatí, máme najednou problém, se kterým si nevíme rady. 
Mnozí neustále zde něco začínají, a jakmile narazí na problémy, tak s tím rychle končí, je to jako s; učením, hubnutím, sportem, láskou, atd. problém je vždy v tvojí hloupé hlavě! V hlavě máš chybné nastavení, protože jsi naivní teoretik, život nefunguje teoreticky, ale prakticky, a v praxi je vše nejvíce o pyšnosti a sobectví, dobrota je žebrota. 
Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém zloděj honí zloděje, a lhář křičí, ty jsi lhář, bohatá a mocná přelidněná města, jsou velikou laboratoří, ve které se připravuje budoucnost naší kulturní civilizace, na vrcholu všeho zde jsou naše ideály, které chceme násilně realizovat. Nacista Adolf Hitler nabídl ideály a tak se stal v Německu vůdcem, následkem byla válka a koncentrační tábory, pamatuj si, že ideální je to, co je v souladu s přírodou, přírodní moudrost vznikala miliony let, a lidská moudrost je zde teprve několik tisíc let! 
Základní přírodní moudrostí je kontrola kvality, vše co je nekvalitní, to se musí násilně okamžitě eliminovat, v přírodě nejsou potřeba politici, co kážou malé mzdy, ale sami mají veliká tajná konta, v daňových rájích, díky korupci a tunelování, jak může nějaký politik zastávat nejednou tři politické vysoké funkce, všichni politici jsou nenažraní, a potřebovali by násilně trvale odstavit trvale od všech koryt. 

Umělá inteligence komentáře moderuje