Ano, vládnou nám soudruzi, co neznají kapitalistickou ekonomiku

P1040364

Z díla je spatřen tvůrce, porovnejme naše platy s platy v Německu, nelze si divit mohamedánům, že jsme pro ně jenom tranzitní zemí, protože nás považují za rozvojovou zemi, ve které vládnou pyšní neználci, co neznají tržní ekonomiku. Základem tržní ekonomiky je ekonomická stimulace pracujících, je to tak snadné okrádat pracující, ale následkem je zhroucení ekonomiky a politiky. 
Pracující to je jako půda, pokud půda nemá přirozené hnojivo, a nejsou zde stromy, tak následkem je ekologická katastrofa, ve snaze o rychlé hromadění zisků se z nás stávají vandalové a zanecháváme za sebou ekonomicky zničené národy. Mnohé vlády se podobají invaznímu druhu, který násilně eliminuje původní druhy, zavádíme zde vojenskou západní disciplínu, ale odmítáme už za práci dávat západní platy. 
Nechcete pracovat za malé platy, tak dovezeme z ciziny ubožáky, co zde budou pracovat za malé platy, proč z ciziny nedovezete i politiky co by zde pracovali za malé platy! My odsud odejdeme tam, kde jsou vysoké platy, a necháme tuto chudou zemi cizincům, co se spokojí s malými platy. 
Tudy tedy ekonomická cesta nevede, jde o to, aby k nám přicházeli lidi z míst, kde jsou vysoké platy a odcházeli od nás lidi do míst, kde jsou malé platy, jde jenom o to, změnit pohyb lidí, co se rozhodli ekonomicky imigrovat. Naše vláda odejde tam, kde je bída a k nám přijde nová vláda z míst, kde je bohatství, zruší se český jazyk a zavede se zde anglický jazyk, zruší se České zákony a České předpisy a zavedou se zde Kanadské zákony a Kanadské předpisy. Jestliže naše vláda miluje Čínu, může celá vláda odejít do Číny a k nám přijdou zase politici z Kanady. 

Umělá inteligence komentáře moderuje