Ano, uteč z civilizace nebo zemřeš

P1040350

Věda a statistika dospěla k tomu, že civilizace narazila na strop svých možností, a brzo bude následovat pád civilizace, každá civilizace potřebuje růst svých možností, ale každý růst jednou narazí na strop, a následuje pád civilizace. Mnozí optimisté mohou namítnout, že jenom zaniknou chybné civilizace, a správné civilizace zde zůstanou, tak to fungovalo v době, kdy zde ještě nebyl internet a televize, dneska už je svět informačně globalizován, a tak je zde dominový efekt, kdy po pádu největší civilizace, začnou padat ostatní civilizace. 
Nepřijdou žádní spasitelé s programy jak civilizaci zachránit, mrtvou krávu nikdo už nepodojí! Tou mrtvou krávou je bída a nezaměstnanost v globálním rozsahu, díky; optimalizaci, automatizaci, kontejnerizaci, digitalizaci, robotizaci, atd. začne mizet práce za mzdu, proč platit za práci lidem, když práci za lidi udělají roboti. Kdo dneska v EU zaměstná někoho ve věku od 50 let do 70 let, co má jenom výuční obor? 
Takový zaměstnanec je odpadem na trhu práce, a nikdo jej v EU nezaměstná, a i kdyby jej někde zaměstnali, tak jej stejně ve zkušební době vyhodí. Logicky by se měl začít v EU snižovat věk pro nástup starobního důchodu, aby v EU každý dostal automaticky starobní důchod od 50 let. Jenže opak je pravdou, EU státy mají tendenci, aby lidi nastupovali do starobního důchodu až v 70 letech! 
Často je slyšet že ten kdo nesežene zaměstnání by měl začít v malém soukromě podnikat, to je ale pitomost, v malém mohou podnikat jenom umělci, a jenom tam, kde jsou bohatí zákazníci, co si koupí jejich umělecká díla. Veliké globální zadlužení je bublina, která musí prasknout a následkem bude veliká válka, jde už jenom o to, kdy a kde bude veliká válka, ve které zemře veliké množství lidí v civilizaci. 

Umělá inteligence komentáře moderuje