Ano, jsi zdegenerovaný idiot

P1040657

Zadarmo je zde jenom to, co nemá žádnou hodnotu, nejsem tak bohatý, abych chtěl něco co je zadarmo, klasickou ukázkou zde jsou počítače, pokud jsi idiot, tak si koupíte špatný počítač, a je vám z toho potom špatně. Proč jsi zdegenerovaný idiot, a tak nezvládneš ani nákup počítače, který je optimální? 
Jablko nepadne daleko od stromu, pokud mají idioti děti a ty děti vychovají jako idioti, tak je logické, že tento svět je plný zdegenerovaných idiotů. Tento svět je o divadelní hra, každý člověk je herec i divák záleží jenom na situaci, pokud někdo tvrdí já jsem prezident republiky tak je to jenom divadelní dočasná role, ve skutečnosti ten kdo si hraje na prezidenta, je zdegenerovaný idiot který se neměl narodit. 
Pokud jdete k volbám tak jste zdegenerovaní idioti, co si zvolí za svoje zástupce zdegenerované idioty, dokonalý člověk je iluze, z díla spatříme tvůrce, a dílem lidí je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, techniky, vědy, psychiky, atd. vše je v depresi protože ten druhý je jistě zdegenerovaný idiot co si zde drze hraje na; Boha, papeže, rabína, mesiáše, proroka, guru, vůdce, krále, šlechtice, prezidenta, ředitele, celebritu, autoritu, nadřízeného, atd. opice s korunou na hlavě je pořád jenom opice! 
Společnost je založená na parazitování, kdy silní parazitují na slabých, a pokud se parazitování někdo brání, tak je zavřen do vězení, nebo do psychiatrické léčebny. Majitelem všeho co zde je není Bůh, majitelem jsou iluze, z iluzí je vše stvořeno a do iluzí se to i navrací, byl jsi stvořen z iluzí, a po smrti těla, se zase vrátíš do světa iluzí, proto potřebuješ spánek, ve kterém ve světě iluzí si odpočineš od konzumní reality, ve které jsi jenom zdegenerovaným idiotem, který si neumí ani vybrat správný počítač!