Ano, je to neustálý evoluční koloběh

P1040263

Od narození do smrti zde jsou neustále situace na hovno a tak se z nich posereme, co je příčinou toho, že je zde situace na hovno? Příčinou je to, že z hovna zde vše vzniká a v hovna se to zase navrací, vše co je živé to vzniklo z hovna a v hovno se to zase navrátí, je to neustálý koloběh, který je na hovno, a o hovně, nic zde není k dosažení, protože vše je zde na hovno, a o hovně, hrajeme si zde na to, že nejsme zde na hovno, abychom unikli situaci, která je na hovno.
Z dálky může každý; prezident, řiditel, papež, guru, celebrita, profesor, vrcholový sportovec, atd. vypadat že zde není na hovno, z blízka poznáme, že je zde na hovno, a že má v hlavě nasráno. Hřbitovy jsou plné těch, co si zde hráli na to, že nejsou na hovno, ale smrt jasně dokázala, že zde byli na hovno!
Mnozí hledají zázraky, aby jejich život zde nebyl na hovno, a jsou schopní hledání zázraků obětovat mnoho času a peněz, jenže každý zázrak je na hovno! Hovno s královskou korunou na hlavě je zde na hovno, stavíme chrámy pro věřící, nebo pro zákazníky, jenže každý chrám je na hovno protože Bůh to je jenom splachovací hajzl, který splachuje hovna do hajzlu, proč se zavíráme na hajzlu, když tvoříme hovno, vždyť tvoření hovna je ten zázrak, který je základem života, protože z hovna vše vzniká, a v hovno se to zase navrací.
Nenávidíme hovna, protože situace je zde na hovno, a neustále nás Bůh, splachuje za naše chyby do sraček! Každé hovno chce kritizovat ostatní hovna, a poukazovat na to, že stojí za hovno, a je třeba tato hovna spláchnout okamžitě do sraček, proč se každé veliké hovno bojí sebekritiky, a neřekne veřejně, jsem zde jako prezident republiky na hovno, a tak se nechám politickou situací spláchnout do sraček, a nebudu už dělat zde prezidenta?
Zde se dostáváme k jádru našich problémů, pokud se má nějaké hovno božsky, dělá vše pro to, aby se mělo božsky co nejdéle, a tak splachuje do sraček konkurenční hovna, která by jej chtěla spláchnout nějakým podrazem do sraček. Je to zde jenom hra na splachování, proto je zde životní situace na hovno, a žádné genetické hovno zde nemá jistotu v tom, že jej situace nečekaně nespláchne do sraček.
Dneska jsi prezidentem, a zítra tě situace spláchne do sraček, a už se z těch sraček nikdy nijak nedostaneš! Proto vám jako váš přítel radím, neřešte to, že je zde vše na hovno a o hovně, vyserte se z vysoka na druhé, a spláchněte vaše problémy do sraček. Díky bohu, se na druhé vysrat mohu, tak to je, že ten druhý zde na hovno je.