Ano, dobrota už vyšla z módy

P1040359

Proč se nevyplatí už zaměstnávat ubožáky. Zaměstnávat ubožáky je chybou, správné je postavit systémy tak, aby se obešli bez pracujících ubožáků, logicky zde nastane problém s ubožáky, co nemají peníze a neplatí daně. Vše směřuje jistě k plynovým komorám, ve kterých se eliminují po milionech průmyslově ekonomičtí ubožáci, nejsou ubožáci, tak nejsou s ubožáky ani problémy. 
Problém s nadbytkem ubožáků není ale nijak nový, konflikty o hodnotná teritoria jsou zde už mnoho tisíc let, obrovská Čínská zeď je ukázkou trvalých konfliktů o hodnotná teritoria, dneska je zde zase veliká zeď mezi USA a Mexikem. 
Pokud hodnoty nechráníme tak o ně přicházíme, je to jako na zahradě, kde je plevel a paraziti, boj s plevelem a parazity je v mnohém podobný boji o pracovní místa. Často je zde snaha vytvořit pracovní místa pro lenochy a parazity, jde o vysoké funkce, ve kterých se nikdo nestará o to, jaký podáváte pracovní výkon, a jaký přinášíte systému ekonomický zisk, svojí prací. 
Profesionálním parazitům se nevyplatí pracovat za malou mzdu, proto vzniknul klientelismus pomocí kterého se na vysoké státní a podnikové funkce dostávají jenom profesionální paraziti. Není zde demokratický kapitalismus, je zde otrocký parazitismus, vládnou nám paraziti, a jednají s námi jako s otroky. 
Dalším problémem je modernizace, která krade ubožákům práci, všude se zavádí modernizace, a následkem je narůstání nezaměstnanosti, je třeba začít s kontrolou porodnosti, ten kdo nebude mít globální GVKB certifikaci, na to, že může mít děti, bude muset počínat s tím, že se jeho děti po porodu eliminují, nemá smysl, aby se zde ekonomičtí ubožáci rozmnožovali jako králíci v Austrálii
Zavede se povinná sterilizace u všech žen, kde by mohlo docházet k rozmnožování ekonomických ubožáků. Ubožáci s černou a tmavou pletí se už nebudou rozmnožovat, černá a tmavá pleť už vyšla z módy, zaměstnavatelé nestojí o líné a hloupé opice.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.