Ano, bohatství nelze trvale utajit

P1040260

Představme si globální konzumní kulturu, ve které je největším zločinem bohatství, a když se zjistí to, že je někdo bohatý, tak je on automaticky eliminován a recyklován, a jeho bohatství připadne automaticky těm nejchudším. Není možné bohatství nějak utajit a zamaskovat, protože celý globální systém je postaven digitálně a umělá inteligence má vše pod kontrolou v reálném čase. Berme to tak že bohatství je chybou v ekonomice a politice, a umělá inteligence eliminuje proto chybné jedince z civilizace. 
Často je zde slyšet to, že bez bohatých by nemohla kulturní civilizace fungovat, a že jenom díky bohatým lidem se máme dobře, proč tedy v přírodě nejsou bohatá a chudá zvířata? Bohatství je postaveno na násilí, kdy pomocí násilí okrádají bohatí chudé, ten kdo se tomuto monopolnímu násilí postaví, ten je eliminován, kdo nejde s bohatými, ten jde proti nim, a bude eliminován jako jejich nepřítel. Bohatství existuje díky výhodám a jistotám, věda a technika stvořila pro elity výhody a jistoty, a tím i stvořila bohatství. Podívejme se na daňové ráje, kde bohatí ukrývají svoje bohatství před chudými, na veliké ryby nejsou daňové sítě, loví se do daňových sítí jenom malé ryby! 
S velikostí přichází bohatství, to co vyroste to je i bohaté, to co nevyroste to je chudé, pokud jsi existenčně nevyrostl, tak za to mohou ti, co rychle vyrostli, a ty jsi musel být v jejich stínu. Nacistické plynové komory, ve kterých zemřelo mnoho miliónů Židů, jasně ukazují to, že bohatství je zločin, pokud by zde nebylo možné bohatství, tak by zde nebylo ani vraždění miliónů Židů, v plynových komorách. Podívejme se na zisky, které vytváří internet, tyto obrovské zisky jdou jenom do kapes bohatých lidí, a chudáci z internetu nic nemají, a jejich naděje na to, že se budou mít dobře díky internetu, jsou naivní. 
Likvidace nepřítele je jenom likvidace konkurence, zdrojem bohatství je veliký monopol, světu nevládnou svaté ideologie, ale světu vládnou jenom veliké peníze, které mají bohatí jedinci a bohaté organizace, za vším jsou veliké peníze uložené většinou v daňových rájích, a vše vyřeší jenom veliké peníze, které se dají těm nejchudším. Sledujme globálně utrácení peněz za luxus, a najdeme spolehlivě bohaté jednice a bohaté organizace. Za co utrácí každý stát peníze, které vybere pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, práv, atd. Většina peněz, které každý stát násilně vybere, končí na kontech bohatých lidí a bohatých organizací, každý stát je monopolní zločinecká organizace, která dělá z pracujících lidí ubohé otroky velikých dluhů, tuční kapři si nevypustí státní rybník, kde se mají dobře, o tom je parazitování bohatých na chudých.