Život v bublině je dočasný

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518352880/

Vše co zde má schopnost se rozmnožovat to žije v bublině která je zde dočasně, vše prochází recyklací a transformací, to co jíme, bylo už milionkrát snědeno a potom se to recyklovalo na novou potravu stejné je to i s informacemi a programy i zde je recyklace a transformace.
Všichni se honíme za iluzemi, jednou jsme nahoře a potom jsme dole, nakonec bublina, ve které žijeme, praskne, a zbude po nás jenom trochu prachu, když je bohatství nahromaděno tak jej snadno získají dědicové, problém nastává, když zemře ubožák, a nejsou zde ani peníze na jeho pohřeb.
Poslední dobou je zde vzácné, když umře nějaký milionář, aby on udělal radost mnoho chudákům, co po něm vše zdědí, ano praskla zde ekonomická bublina a budeme muset změnit politiku a ekonomiku tak aby zde mohla vzniknout nová politická a ekonomická bublina, problémem je že zde není návod jak to realizovat?

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.