Vládnou nám narkomani

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37067389264/

Kolem drog se zde vše točí, nejsme pány v tomto konzumním Matrixu, ale pánem zde jsou drogy, je zbytečné lidi spoutávat fyzicky, když je mnohem snadnější je spoutat pomocí závislostí na tom, co je lidem drogou jde zde o; úspěch, peníze, zlato, moc, popularitu, bohatství, výhody, jistoty, svatost, facebook, mobilní telefon, virtuální realita, kafe, čokoláda, cigarety, slivovici, pervitin, atd. toužení po drogách je zdrojem soužení, drogy jsou obrazně zlaté tele, kterému se klaníme a tím se do hříchu dostáváme. Když Miloš Zeman prohlásil, že bude znovu kandidovat na prezidenta, tak jsem se šel vyzvracet na záchod, protože se mě chtělo z toho zvracet!

Klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve o tom vrcholová politika dneska je, ti co jsou na vrcholu v politice a v podnikání, to jsou obrazně klíšťata, co jsou přisátá na ubožácích. Spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se parazit vzdal svého hostitele. Práce za minimální mzdu je dneska poslední ubohý zoufalý pokus, jak zde ekonomicky existovat, a tak Romové zde raději parazitují sobecky na státu, než by si hledali zaměstnání, proč zde jsou velmi malé mzdy a veliké ceny za zboží a služby? Příčinou jsou amatérské chyby v politice a ekonomice, porovnejme principy naší ekonomiky a politiky s principy u Kanadské ekonomiky a politiky, není třeba vymýšlet to, co je v Kanadě už vymyšleno a otestováno!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.