Vládnou nám mentálně retardovaní nepřizpůsobiví příživníci?

SAM_0787 (2)

Z díla je spatřen tvůrce, konzumní civilizovaný svět je nemocný ekonomicky a morálně, protože lidi dělají chyby, znáte snad někoho kdo je dokonalý a tak nechybuje? Vše je zde jenom divadlo a obchod, pod maskou anděla je ukryt vždy jenom čert, dobrota je zde přeci žebrota. 

Je třeba si konečně přiznat to, že stroje a roboti pracují lépe než lidi, a že už brzo v konzumní civilizaci budou místo lidí roboti a stroje, vše je zde dočasně, na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny. 

Když porovnáme budoucnost, ve které nejsou už lidi se současností tak musíme konstatovat to, že nám všude vládnou mentálně retardovaní nepřizpůsobiví příživníci. Jednoduché porovnávání vyspělosti civilizace je výstavba mostu přes řeku, jestliže dneska nám trvá výstavba mostu mnoho let tak v budoucnosti bude most postaven na měsíc. 

Z pohledu robotů jsou lidi jenom mrtvoly na krátké dovolené a eliminování lidí je jediná možnost jak vyřešit zaostalost u ekonomiky a morálky. Práce pro lidi díky vědě a technice neustále ubývá, místo zvyšování platů je zde nahrazování lidí za stroje a roboty.

Nebude to trvat dlouho a zruší se; politika, daně, školy, zdravotnictví, armáda, atd. Lidi se odsunou globálně trvale do rezervací, aby v civilizaci nebyli problémy, s mentálně retardovanými nepřizpůsobivými příživníky.