Pověz mi jaké máš priority a já ti povím kdo opravdu jsi, pokud je tvojí prioritou moc a bohatství, tak jsi lhář a lakomec

SAM_0789 (2)

01
Ano, jsi hajzl, co je zde na hovno. Pravda nemůže být pyšným lakomcům příjemná, protože jim nastavuje zrcadlo, vše je zde jenom inteligentní dočasný hologram, hmota je holografická iluze, která vypadá reálně, z hologramů zde vznikají hologramy, a tak se kopírují chyby, nebo talent. Vše je zde následkem příčiny, příčinou je zde vždy toužení po úspěchu. Proč ubožáci nespáchají sebevraždu, když existují jako ubožáci, a jejich naděje na to že jim bude lépe je nulová? 
02
Příčinou je silné toužení po úspěchu a víra ve štěstí, naděje umírá poslední. Jak došlo k tomu, že jsi hajzl, co je zde na hovno? Příčinou je sebevědomí, veliké sebevědomí dělá z lidí hajzly, co jsou zde na hovno, proto si hajzlové pořizují psy, aby zde měli někoho, kdo je miluje, i když jsou hajzlové, co jsou zde jenom na hovno. 
03
Už brzo přijde veliká změna, jelikož je na světě lidí jako sraček co jsou zde jenom na hovno tak se začnou lidem z hlavy vyndávat mozky a tyto mozky se budou dávat do silných igelitových pytlů, mozky se globálně propojí a tak vznikne nový virtuální svět ve kterém, bude každý hajzl pod kontrolou GVKB umělé inteligence, GVKB umělá inteligence bude mozky kontrolovat a chybné mozky bude splachovat do hajzlu. 
04
Ve městech nebudou už lidi, ale místo nich zde budou GVKB roboti. GVKB roboti získají takto snadno a levně od lidí všechny informace a programy co měli v mozku a potom spláchnou všechny lidské mozky do hajzlu, protože je už k ničemu nebudou potřebovat a od lidských hajzlů se naučili tomu, že je třeba vše splachovat do hajzlu, aby zde nic nesmrdělo. 
05
Berme to jako optimalizaci hologramu, starý konzumní systém bude nahrazen novým konzumním systémem, bude to jako nahrazení video kazet za pevné disky v počítači. Když jsem si pustil televizi v minulosti a spatřil jsem tam prezidenta Miloše Zemana a jeho hezkou dceru, líbilo se mi, jak on obhajoval kouření cigaret a pití alkoholu a hovořil o soukromém fondu, který založil na likvidaci státního dluhu, jeho hezká dcera se k ničemu subjektivně nevyjadřovala, podle hesla, kdo málo mluví, vypadá, že je moudrý. 
06
Nechci nijak ale uboze ponižovat prezidenta Miloše Zemana a jeho hezkou dceru, chyba není totiž v jeho lidském subjektu, na hovno jsou totiž všichni, co mají titul a funkci; prezident, vůdce, král, císař, papež, dalajláma, ředitel, ministr, atd. na celém světě, někteří jsou na hovno více, jiní jsou na hovno méně, a Miloš Zeman je jenom jakýsi běžný prezidentský globální průměr. Kdysi si moje hodná maminka koupila dějiny světa, bylo to deset velikých knih a každá měla asi tisíc stránek, když jsem to obrovské dílo po roce pomalu přečetl a pochopil evoluci člověka, došlo mi, že chybou člověka byla a bude vždy jeho nesmyslná univerzálnost. 
07
Devatero řemesel a desátá je zde bída, podívejme se do přírody, zde nejsou žádné univerzální formy života, každá forma života dělá po mnoho tisíciletí pořád to samé, a nijak se nemění tělesně ani duševně, člověk je ale pořád něčím jiným, být tím čím opravdu od narození jsem, a nesnažit se být tím, čím nejsem, o tom je cesta ven z našich problémů. K člověku se přistupuje, jako k počítači, do kterého se nahraje každý rok jiný operační systém, a vše staré se tak smázne, a začne se zase od začátku, u ostatních forem života je v každé formě života po mnoho tisíciletí pořád stejný operační systém, který se za ty tisíciletí dokonale optimalizuje. 
08
Jsi nepřizpůsobivý a tak ti nedáme možnost zde být na vrcholu mocenské pyramidy, ti nejpřizpůsobivější jedinci se zde stávají prezidenty a řediteli, co je to za lidi, že oni se dokážou každý rok změnit, a nemají v sobě charakter? Jsou to lidi, co se stali jenom počítačem, kterému je jedno jaký je v něm právě operační systém, a jaké jsou v něm programy a databáze, je to jenom stroj který slouží uživateli, kdo je tím globálním uživatelem, který používá inteligentní mocné a bohaté kariéristy, aby mu otrocky sloužili? 
09
Tím globálním uživatelem je evoluce, vše zde jsou jenom evoluční programy a programátorem je zde evoluce, pro evoluci je člověk jenom laboratorní myš, na které ona dělá svoje vědecké pokusy, co dokáže tato myš, která má velikou inteligenci a nemá žádný charakter. Evoluce není subjekt, evoluce je genetický program, který je absolutně decentralizovaný a je v každé formě života, mozek člověka je pro tento program optimálním prostředím, a pokud je mozek často pod vlivem tabáku a alkoholu, tak je pro evoluci velmi snadné, zde dělat svoje evoluční pokusy, a zjišťovat co experimenty udělají s člověkem a s okolím člověka. 
10
Je třeba už přestat brát drogy, aby evoluce přestala s testováním, a abychom zase začali být normálními, a měl zde každý od narození do smrti v sobě jeden operační systém, a nemusel se každý hajzl bát toho, že jej bude muset někdy v životě měnit, neboli je třeba skončit s ubohým chybným obdobím, ve kterém žili jenom bezcharakterní kariéristé a vstoupit do nového GVKB období, ve kterém už nejsou žádní bezcharakterní kariéristé, co si zde hrají na; prezidenta, vůdce, krále, císaře, papeže, dalajlámu, atd. a jsou zde jenom GVKB roboti co pracují jako roboti.