Někdo má zde štěstí a jiný má zde smůlu

SAM_0784 (2)

Zamyšlení nad tím proč jsi blázen, možná si myslíš to, že jsi normální, ale máš od specialisty z nemocnice doklad o tom, že jsi normální? Žijeme ve světě; dokladů, certifikací, testování, školení, kontrol, atd. prověřuj a potom důvěřuj, nemáš prověrku normálnosti a tak jsi blázen, takový je život. Podívejme se na dílo lidí, zničili ekosystém, a díky lidem mnoho živých systémů zde zaniklo, a mnohde místo krásné přírody, je jenom kamení nebo beton. 

Člověk se zbláznil v okamžiku, kdy začal toužit po zakázaném ovoci v ráji, tím zakázaným ovocem byla lakomost, všechny lidské ideologie se točí okolo lakomosti, o tom není třeba pochybovat, dobrota je přeci žebrota. Kdo je dneska nejvíce bohatý? Nejvíce bohatý je ten kdo je v centru a tak má přístup k hromadě peněz, z veliké hromady je snadné mnoho brát a nikdo si toho nevšimne proto je zde snaha vytvářet veliké; organizace, společnosti, podniky, unie, národy, systémy, mafie, sekty, kasty, třídy, korporace, sociální sítě, atd. malé se zde točí okolo velikého, o tom to je. 

Podívejme se na Bibli, tato kniha je zbytečně veliká, a pokud bychom zde eliminovali vše co je bez informační hodnoty, tak bychom museli smazat 99% obsahu Bible. Podobné je to i s naším školstvím kde je 99% informací a programů; zastaralých, chybných, nehodnotných, ubohých, atd. Je třeba začít blázny léčit, abychom je vyléčili z jejich bláznovství, nejlepším lékem je měsíční hladovka na samotce, ten kdo přežije na samotce měsíc o hladu, bude vyléčen, a ten kdo léčení nepřežije, bude mít smůlu, takový je život, někdo má zde štěstí a jiný má zde smůlu.

Umělá inteligence komentáře moderuje