Kde je tvůj poklad tam je i tvoje láska

P1060612

1
Ano, je snadné soudit a trestat, to umí i hloupá zvířata a je těžké milovat moudrost
2
Video je o ději, fotka je o okamžiku, kniha je o moudrosti, a ty máš dlouhé vedení u svého myšlení a tak nechápeš, že vše má smysl, když se dosáhne vrcholu, tento svět je jenom o vlnách, a tak jednou jsi nahoře a potom jsi zase dole. 
3
Mnozí hovoří ve společnosti moudřejších, a mlčí ve společnosti hloupějších, a potom se diví tomu, že mají problémy, nauč se poznat nejprve to, jestli jsi ve vztahu moudřejší, nebo jsi hloupější, pamatuj si, že za chyby se mnoho platí.
4
Každý lhář a zloděj je dopaden a potrestán, kontrolní systémy nespěchají s potrestáním, protože chtějí dát každému šanci, aby svoje chyby napravil, pokud tuto šanci nevyužiješ, tak budeš nakonec potrestán. 
5
To co tě nezabije, to tě posílí do nového boje, všeho zde zkus a dobrého se zde drž, věř tomu, co ti říká příroda a skepticky pochybuj o tom, co zde říká elita. 
6
Jak si to zde uděláš, takové to zde i máš, kde je tvůj poklad tam je i tvoje láska, pečlivě vol to co bude tobě pokladem, nemůžeš sloužit mnoha pánům, jednomu pánu se zavděčíš a jiného tím rozzlobíš.
7
Pamatuj, čas má ten, kdo má výhody, vyhni se všemu co je pro tebe nevýhodné, nauč se říkat tvrdě ne všemu, co chce na tobě sobecky parazitovat, dobrota je žebrota. 
8
Z díla je spatřen tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, vše je zde jenom obchod, ve kterém se hraje o hodnoty, někdo je tak dobrým hercem že tě oklame a učiní z tebe žebráka. 
9
Pamatuj si, že jenom o mrtvých dobře hovoříme, protože se jejich lakomosti a pyšnosti už nebojíme, o živých lidech proto logicky zle hovoříme, protože se jejich lakomosti a pyšnosti bojíme.
10
Člověk je člověku velikým nebezpečím, protože zde není mezi lidmi rovnost a tak soutěžíme a bojujeme o výhody a jistoty. 
11
Nenech se oklamat slovy, lháři a zloději rádi používají tobě cizí slova, aby tě mohli oklamat, býk se chytá za rohy a ty chytej druhé za slovo, požaduj, aby ti bylo každé cizí slovo podrobně lidově vysvětleno, tím donutíš lháře a zloděje k tomu, že přestanou používat cizí slova. 
12
Když se někdo ohání Bohem, požaduj od něj vysvětlení tohoto tobě cizího slova, správně je zde bohem ten, po kom zdědíme bohatství, nemůže nám být bohem nějaký starý dědek někde v ráji, to je pohádka pro malé naivní děti, a ty nejsi přeci dítě, přesvědč druhé konečně o tom, že to jsou naivní hlupáci, a že by měli ve tvojí přítomnosti mlčet, a nebo ti tleskat, aby si neudělali velikou ostudu svojí hloupostí. 

Umělá inteligence komentáře moderuje