Ano, já bych šel evolučně dále

SAM_0781

Podívejte se, když je ve škole chřipka, tak žáky pošlou domů, aby se nákaza zastavila, já bych šel dále, lidi budou bydlet od narození do smrti ve sterilním vězení, a nebudou moci nikdy vycházet ze svojí cely, v cele budou mít lidi; záchod, sprchu, umělé květiny, okno ven s mřížemi nepůjde otevřít ani rozbít. Vztahy budou jenom po internetu, který bude cenzurovaný umělou inteligencí, a budou se zde blokovat IP adresy, pokud bude někdo porušovat zavedené principy slušnosti.

 

Veškerou práci budou dělat stroje a roboti, nebudeme už potřebovat, vojáky, zbraně, policajty, soudce, politiky, byrokraty, učitele, řemeslníky, skladníky, prodavače, řidiče, atd. takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, představte si v tomto systému zlého psychopata, pobíhal by po cele 5 m x 5m po celý život, a nakonec by zkrotl. Sex by zde už nebyl, lidi by se geneticky upravovali, klonovali, na čele by měli inteligentní GVKB čip.

 

Jediná práce pro lidi by byla ve virtuální GVKB realitě napojené přes GVKB čip přímo na jejich mozek, lidi by tedy nepotřebovali; telefon, notebook, televizi, rádio, atd. Někoho by napadlo provést něco zlého, ale jelikož by vše kontrolovala umělá inteligence, tak by byl okamžitě odhalen, a byli by mu zablokované kontakty, které by mu mohli umožnit konat něco zlého, bylo by to virtuální vězení kontrolované umělou inteligencí.

Umělá inteligence komentáře moderuje