Skryté ceny u zboží a služeb

SAM_0808 (2)

Lakomí sobci neradi platí, a mají podvědomou snahu zaplatit málo, nebo nezaplatit nic za zboží a služby, aby se tento problém vyřešil, tak vznikli skryté ceny u zboží a služeb. Jdete k doktorovi a nic zde neplatíte, omyl platíte, ale nevíte, kolik jste zaplatili, jde zde o skryté ceny. Proč tento systém neuplatnit u všeho, a bude klid od problémů s tím, že zde jsou dluhy a deprese.

 

Digitální systém vás může sledovat 24 hodin každý den v roce od narození do smrti, pokud se budete snažit na digitálním systému parazitovat, tak se vám zablokují možnosti konzumovat zboží a služby, třeba takový imigrant s tmavou pletí, nebo Rom, se ocitnou v situaci, že budou muset spát v zimě na lavičce v parku, a budou muset vybírat popelnice, žebrání nebude možné, protože lidi nebudou používat už peníze, a nebudou ani nic vlastnit.

 

Logicky v takovém systému nemůže fungovat už kriminalita a prostituce, zločin se zde nevyplatí, stejně tak zde se nevyplatí války a konflikty mezi subjekty a objekty. Logicky stát se obejde bez zaměstnanců a politici budou muset dělat konečně něco, co přináší lidem užitek. Heslem zde bude, kdo profesionálně nepracuje, ten ani nejí.

Umělá inteligence komentáře moderuje