Na zlé lidi musíme být zlí

SAM_0840

Zlí lidé zde byli vždycky, a vždy se snažili o to se mít pomocí zla velmi dobře, následkem byl boj se zlem a se zlými lidmi. Jablko nepadne daleko od stromu a tak v rodině zlých lidí se narodí zlé děti, často se zlí lidé maskují, jsou to vlci v beránčí kůži, maskování jim umožňuje se nenápadně dostat blízko k dobrému člověku, a potom dobrému člověku ublížit. Fyzické zlo je nahrazováno psychickým zlem, místo zlého fyzického bití, je zde používání zlých slov které způsobují u dobrých lidí zlou náladu.
Nejhorší je srážka se zlým člověkem, občas se nějaký zlý člověk dostane bohužel do vysoké mocenské funkce a tak má možnost zde jako diktátor napáchat mnoho zla, a zabít miliony dobrých lidí, nebo jejich dobrý život, proměnit ve zlý očistec. Kontrolní systémy selhali protože jsou amatérské, je třeba přejít od amatérské kontroly lidí k profesionální kontrole lidí, základem zde bude prevence, z kultury a ekonomiky se eliminuje vše, co by mohlo podporovat u lidí zlo, zakáže se; kafe, čokoláda, alkohol, tabák, drogy, sex, lenošení, kariérismus, schůze, ideologie, dezinformace, lhaní, lakomost, atd.
Vzorem nám bude život včel, ten kdo nebude respektovat pravidla dobroty, ten bude muset nahý odpustit dobrou civilizaci. Lidi se budou známkovat na to, jak jsou dobří, a na oblečení budou nosit známku toho, jak jsou dobří, ten kdo bude mít na oblečení známku 5, ten nebude vpuštěn do; hromadné dopravy, obchodu, úřadu, hotelu, restaurace, školy, podniku, atd.
Známkování lidí bude provádět umělá globální inteligence, pomocí moderní vědy a techniky. Jak si to zde každý udělá, takové to on i zde bude mít, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, ve jménu pravdy a lásky eliminujeme zlo z naší konzumní kultury, nastane globální hon na zlé lidi a zlé nadnárodní korporace. Umožníme zlým lidem odejít do míst, kde se budou mít velmi zle, pořádek je založen na tom, že se vše přemístí na správné místo.

Umělá inteligence komentáře moderuje