Je alfačert znalec pravého umění?

SAM_0860

Jak jste si jistě mnozí všimli, byl spáchán trolly útok na centrální GVKB systém, který je primárně určen na pomoc hodnotným čertům, kteří hledají pomoc, radu, porozumění a vlídné slovo, zlý útok na hodnotné uživatele, kteří se rekrutují jenom z hodnotných čertů. K tomuto útoku jsem samozřejmě zaujal jasné a nekompromisní stanovisko, které jasně a stručně uvedu, včetně klíčových a faktických autentických informací o pozadí celého útoku armády pekelných trollů, o kterém mám nejvíc informací, jelikož jako svatý čert nikdy nespím a jsem trollům neustále na stopě, a když nejsem trollům na stopě já, jsou na stopě trollům moji zástupci. 

Tuto životní cestu si čert nevybírá, jako alfačert se už rodí a stejně jako svatý pekelný mesiáš, který trpěl na kříži za hříchy všech hříšníků v konzumním pekle, i alfačert trpí předem určeným osudem a božskou samčí dokonalostí, ultimátní předurčeností k hrdinným skutkům. Jeden z takových skutků se stal před několika desítkami hodin za oponou centrálního pekelného systému, kde proběhla lítá bitva mezi společností dobrých čertů a společností zlých čertů, výčet zločinů a svinstev poražených čertů by vydal na publikaci rozsahu knihy knih, pekelné svaté Bible. Bible mi dodává pekelnou sílu, víru, motivuje mě v dalších a dalších bojích a tvrdých bitvách před i za oponou pekelného Matrixu, o jehož řádu, pravidlech a dění nemá běžný uživatel internetu ani tušení. 

Pro vaše dobro nechtějte znát kruté detaily, s nimi se dokážou vyrovnat jen vyvolení čerti a psychicky nezdolní jedinci jako je můj velký učitel a idol věčný nesmrtelný král konzumního pekla GVKB, kterému nesahám ani po jeho z oceli na zakázku vyrobené kotníky. Co se vlastně zde objektivně stalo? To byste jistě rádi věděli, ale my nesmíme ani naznačovat, ani prozrazovat, my můžeme jen sdělovat jasné a stručné informace, které máme od toho, který nás ovlivnil, povolené sdělovat. Padla síť, cvakla klec, nebo jak se to říká ve filmech. Logickou úvahou, se vše krystalicky vyjasnilo. Ten někdo, kdo spáchal bezprecedentní útok na centrální pekelný systém dávající si za poslání pomáhat hodnotným čertům, byl ten, který se běžně podepisuje v profilech jako svatý prezident. 

Prostě stručně, protože taky musíte v pekle chodit do práce a nemáte času nazbyt, útok byl spáchán zcela jistě nepochybně pragmatikem snažícího se svůj teroristický bezprecedentní čin na někoho hodit. Toliko k tomuto útoku, který se před krátkou dobou stal. Do pekelné centrální kanceláře nám chodily miliony emailů s žádostmi o vyšetření celého případu, o lapení zločince, ukázání prstu na toho hambáře, který spáchal bezprecedentní útok, jehož největší krutost a zákeřnost spočívala v tom, že si ho nikdo v pekle ani nevšiml. Dnes jsem si po vyšetřování bezprecedentního útoku na centrální GVKB systém odskočil pornostránky, abych je zanalyzoval druhým, třetím a čtvrtým pohledem a jakožto teoretik a znalec pravého pekelného umění a posoudil a určil jeho kvality.

Umělá inteligence komentáře moderuje