Jaké priority mají veliké celebrity

SAM_0818 (2)

Základní prioritou je pro ně se dobře utajit před cizími lidmi, dobře se utajil, tak si i dobře žil, pokud celebrita někde veřejně vystoupí, tak jde jenom o krátkou akci, spojenou se ziskem popularity, a ziskem peněz, celebrita jasně ví, že dobrota je žebrota, ve skutečnosti jsou celebrity úspěšnými parazity, vše je zde jenom o tom, jak úspěšně parazitovat, za úspěšnými celebritami nezůstane žádné dílo, vše co dělají, to je jenom komerce, která je závislá na módě.

Lidově bychom mohli říci, že celebrity to jsou vlci v beránčím rouše, za vším byli a budou peníze, láska a pravda je zde jenom za peníze od té doby, co se peníze používají. Každá celebrita je obrazně pyšnou bublinou, která snadno praskne a tím se uvolní místo pro novou celebritu. Mnohdy vznikají i literární celebrity, které si spisovatel vymyslel, takovou celebritou je třeba mesiáš Ježíš Kristus který měl původně v Římě zesměšnit u židů jejich víru v příchod mesiáše, který židovský národ spasí.

Nakonec díky těmto divadelním hrám v Římě vzniklo Křesťanství, které programově vychází z Hinduismu. Problémem lidí je jejich naivní idealismus, kdy věří, že po smrti, nebo po volbách, jim bude lépe, sliby se slibují, a jenom naivní idealisté se dopředu radují. Lépe je vždy jenom celebritám, které z diváků dělají hlupáky, vše je divadlo a ten kdo na tomto divadle hraje hlavní role ten je zde celebritou, a ten kdo si kupuje drahé vstupné do divadla, ten je zde za naivního idealistu, který marně naivně touží po tom, se stát celebritou.

Umělá inteligence komentáře moderuje