Jak se rychle stát špičkovým profesionálem?

SAM_0827

Naše způsoby učení jsou ubohé a zastaralé, náklady na studium jsou vysoké a většina studentů co mají vysokoškolský diplom, stejně nesežene dobré zaměstnání ve svojí specializaci. Základem pro úspěch při učení je čistá láska k tomu co se učíme, pokud nenávidíte to, co se učíte, tak se nic nenaučíte!
Nikdo nemůže sloužit dobře mnoha pánům, jednomu a zavděčí a jiného pána rozzlobí, je to jako s počítačem, který běží pomalu, zde musíte povypínat programy které na výkonu parazitují, nedávno jsem si koupil malý notebook a výrobce do něj nainstaloval mnoho zbytečných programů a tyto parazitující programy se bránili odinstalování, tak jsem přeinstaloval operační systém Windows 10 a byl klid.
Povrchní univerzálnost je cestou do psychického očistce, komu není rady tomu ani nelze už pomoci, nová doba nám přinesla internet a na něm jsou stránky, většina stránek je chybná a má chybný obsah, pokud na to upozorníte majitele stránky, tak on se akorát naštve, a považuje vás za hlupáka, který ničemu nerozumí. Jednoduchým ukazatelem je návštěvnost stránky a ta je možná díky tomu, že znáte správná pravidla a ty dodržujete.

Umělá inteligence komentáře moderuje