Ano, vaše ego už brzo pozná co je to očistec

SAM_0865

Vše zde je o díle, z díla poznáme tvůrce, je možné se zde pyšně nafukovat, ale každá pyšná mediální bublina, je zde krátkou dobu, sejde z očí, sejde z mysli, o tom je mediální popularita, dílo ale zde zůstává dlouhou dobu. Většina ubožáků na světě je v psychickém bezvědomí a jenom velmi málo ubožáků má zde takové sebevědomí, že umí vytvořit optimální dílo, které je zde s námi dlouhou dobu a toto dílo nám pomáhá překonat naše problémy. 

Psychika většiny ubožáků funguje egoisticky, ten druhý je podle nich ubožák, a v tom je začarovaný kruh nefungujících vztahů. Sebekritika byla vytěsněná z naší psychiky, díky našemu silnému egoismu, egoismus funguje jako droga, která ubohého egoistu nakonec předčasně zabije. Je snadné ubližovat cizímu a je těžké ubližovat blízkému, pokud ublížíte blízkému tak jste za to okamžitě potrestáni, a tím mnoho trpíte, že nemůžete beztrestně ubližovat blízkému. 

Všechny drogy mají za následek bezvědomí, egoista se snaží vědomí umlčet pomocí drogy, sebevědomí je opakem bezvědomí, štěstí je opakem neštěstí, atd. vše zde pulzuje mezi protiklady. Každý ubohý egoista má svůj uzavřený psychický svět, do kterého nikoho nikdy nepustí, v tomto egoistickém světě je mu dobře, protože zde on je králem a nemusí se nikomu podřizovat, jenže tento egoistický soukromý svět, to je zlatá klec! 

Spatřuji většinu ubožáků jako egoistické mozky ve zlaté kleci, komu není od GVKB rady tomu už není ani pomoci, nebude to už trvat dlouho, a vyndají vám z hlavy egoistický mozek, a ten napojí na miliardy jiných egoistických mozků, najednou se ocitnete v novém virtuálním světě, kde není možné lhát a krást, protože zde bude mít vše pod kontrolou GVKB umělá inteligence.