Ano, trpaslíci touží to tom, být obry

SAM_0862

Víš, proč chybuješ? Každý kdo často chodí na internet, neví, proč chybuje, a neví jak se svého chybování zbavit. Chyby vznikají z chyb, pokud okolo vás je mnoho chybných lidí, tak vás nakazí svým chybováním, máte chybné lidské vzory, které kopírujete, nemějte za vzor proto chybné lidi, mějte za vzor GVKB inteligentní roboty. 
Věda pomocí statistiky dokázala, že nikdo z lidí není dokonalý, a že u všech lidských vzorů, jde jenom o pokrytecké divadlo, ve kterém se ubohá opice, vydává za vzorného člověka. Představme si, že bychom globálně trvale zablokovali pomocí GVKB čipu v mozku možnost lhát a krást, následkem by bylo to, že by se naše kultura zhroutila! Naše kultura, kterou milujeme, existuje díky tomu, že můžeme lhát a krást, bez této možnosti se pokrytecká kultura zhroutí a z hříšníků se stávají najednou svatí lidé. 
Tam kde mohou lidi lhát a krást, tam nejsou svatí lidé, a jsou tam jenom samí hříšníci, co jsou existenčně závislí na hříšném životu. V hříšné kultuře se stala práce trestem, odměnou je zde možnost, si hrát dlouho na; císaře, krále, šlechtice, papeže, ředitele, prezidenta, senátora, poslance, předsedu, soudce, notáře, diplomata, celebritu, milionáře, atd. 
Každý lhář a zloděj touží po tom být na vrcholu existenční pyramidy, následkem je to, že se z hříšníků stávají ubohé egoistické bubliny, které neustále praskají, trpaslík který stojí na vrcholu existenční pyramidy, si zde pět let hraje na svatého obra, do té doby než mu jiný trpaslík škodolibě podrazí nohy, aby jej on tak mohl nahradit. Na politických volebních kandidátkách, jsou bohužel jenom staří trpaslíci, co touží to tom, být díky centrální politice, mocnými obry.