Ano, snížíme vám pracovní dobu na polovinu

SAM_0838 (2)

Konzumní společnost je o tom, jak zabránit otrokům ve zbabělém útěku, práce je v otroctví poslední zoufalý pokus jak zde existenčně přežít krizi, dobře se zde mají jenom paraziti, co zotročují otrockou prací cizí lidi pomocí dluhů a smluv, ryba smrdí od sobecké hlavy, tuční kapři si přeci nevypustí rybník, kde se jim dobře daří. Ovšem existuje zde snadná možnost jak utéci z konzumního očistce, jde o sebevraždu. Statistiky jasně odhalují, že nejvíce sebevražd je zde u lidí co jsou na tom existenčně zle, je to logické, že když naděje na to, že nám bude dobře, je nulová, tak začneme myslet na sebevraždu, a je nám jedno jaké problémy tím způsobíme svému okolí. 

Život je o inteligenci, to co je inteligentní, má výhodu díky které může zde uspět, bez inteligence se ocitneme na dně, a nikdo nám už nepomůže, v tom je jádro problémy s ubohými lidi co jsou dole a my nevíme jak jim optimálně pomoci? V přírodě se tento problém řeší pomocí přirozeného násilného výběru, kdy se eliminuje to co je zde ubohé. V některých diktaturách se lidi bez inteligence likvidují v pracovních táborech, nebo vězení, které jsou většinou daleko od bohaté civilizace, aby ubožáci nemohli z těchto táborů a vězení snadno utéci. 

Na člověka je nahlíženo všude jako na dobytek, a elita to jsou svatí pastýři, co mají imunitu, a všude platí, že co je dovoleno mocným a bohatým, to je zakázáno bezmocným a chudým. Zavedení volné neděle v Egyptě při výstavbě pyramid, bylo proto, aby otroci nepáchali sebevraždy, je třeba jít dále a snížit konzumním otrokům pracovní dobu na polovinu, tím se vyřeší veliká nezaměstnanost a otroci budou spokojení, a nebudou tolik páchat sebevraždy a budou méně závislí na alkoholu a tabáku.

Umělá inteligence komentáře moderuje