Ano, politika je o tom, jak lhát a krást ve velkém

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23923705158/

Pokud na ulici zastavíte lidi a požádáte je o to, aby vám vysvětlili co je to politika tak zjistíte, že většina lidí neví co je to politika, a přesto chodí volit politiky? 

Politika je kariéristický boj o veliká státní koryta, víte kolik, jsou objektivní náklady, na funkci prezidenta naší republiky? Je to 1 000 000 000 Kč ročně! To je vrchol politické pyramidy a pod vrcholem je; předseda vlády, ministři, poslanci, senátoři, poradci, diplomaté, soudci, atd. 

Stát je obrazně charitativní organizace, která vybírá peníze na ubožáky, co mají hlad a jsou nemocní, problém je v tom, že většina takto násilím vybraných peněz pomocí; cla, daní, poplatků, pokut, atd. skončí v hlubokých kapsách státních zaměstnanců. 

Co mám proboha za zisk z toho, že náš starý nemocný prezident letí do Číny, si za státní peníze prohlédnout Čínskou zeď? Pokud by zde nebyli lháři a zloději tak by měl každý měsíční plat desetkrát větší, místo 10 000 Kč hrubého, bys měl najednou 100 000 Kč hrubého. 

Jsi okrádán tak že 90% peněz, které vyděláš, ti ukradnou lháři a zloději. Na jedné straně je zde bezdomovec, který žebrá, aby neumřel hlady, a na druhé straně je zde mocný a bohatý člověk, který má k dispozici veliké soukromé letadlo, ryba smrdí od hlavy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.