V moderním vězení nejsou s odsouzenými žádné problémy

SAM_0867

Problémem současných zastaralých vězení jsou vysoké náklady na vězně, tyto náklady se mohou snížit tím, že ve vězení bude jenom mozek odsouzeného člověka, a tělo se eliminuje v krematoriu. Mozky se napojí na internet a umělou inteligenci, aby měli duševní potravu. Tím zmizí i problémy s lidmi co opouští vězení a po propuštění zase porušují zákony a tak brzo zase skončí ve vězení. 

Zavede se veliká globální daň z hlavy od narození do smrti podle GVKB tabulek tak, aby už státy, neměli žádné dluhy, ten kdo nezaplatí tuto velikou daň, ten skončí ve vězení, jako mozek připojený na internet. Mozky bude mít ve vězení pod neustálou kontrolou GVKB umělá inteligence a chybným mozkům umělá inteligence odpojí existenční zdroje, a tak se uvolní místo pro nový mozek. 

Žít na svobodě to bude luxus pro elitní lidi, který si budou moci dopřát jenom lidi, co jsou mocní a bohatí, a tak mohou platit i velikou měsíční daň z hlavy. Lidí je na světě dneska jako much a tak zde jsou mucholapky, moderní vězení, ve kterém jsou uvězněné jenom mozky, bude obrazně moderní mucholapkou pro ubožáky, co se nechtějí přizpůsobit a přiživují se na sociálním systému. 

Je třeba ořezat státní náklady na kost, peníze přeci vládě nesmrdí, dobrota je přeci žebrota, a když zmizí dobrota k lidem, co si dobrotu nezaslouží tak zmizí blbá nálada u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, vědy, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, dopravy, umění, rodiny, atd. Není důležitá kvantita, ale je důležitá kvalita lidí, do uvolněných bytů a domů se místo lidí nastěhují GVKB roboti. Co bylo, to bylo, dneska díky GVKB láska a pravda, zvítězila nad nenávistí a lží.