Proč si neumíme poradit s problémy?

SAM_0902

Je to starý problém, se kterým se setkává pravidelně každý člověk, příčinou našich problémů jsou chyby v nás a okolo nás, chyby jsou obrazně jako plevel, který roste, aniž by jej někdo sázel. Nedělají chyby jenom lidi, ale chybují i; rostliny, zvířata, hmyz, mikroorganismy, viry, programy, databáze, věda, náboženství, politika, filosofie, umění, móda, pohádky, zákony, pravidla, normy, atd. 

Příčin chyb, je mnoho, jde většinou o; spěch, únavu, nedostatek vědomostí, drogy, víru v zázraky, skepticismus, uzavřenost, degeneraci, nemoci, nepořádek, lenost, stáří, zaostalost, lakomost, naivita, atd. často dochází k tomu, že se více příčin podílí na vzniku chyb. Nejvíce chybují politici a následky jejich chyb jsou veliké.

Politici jsou staří amatéři, a v tom je jádro jejich chyb, potřebujeme mladé profesionály, co nebudou chybovat, vyčistíme politiku od starých amatérů, co mnoho amatérsky chybují. Podívejme se třeba na chybnou ekonomiku, za kterou mohou staří politici, co vytvořili chybná pravidla a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, vědy, techniky, umění, módy, školství, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. 

Potřebujeme zcela nového politika, zavedeme to, že v politice budou jenom mozky ve sklenicích, ten kdo bude chtít jít do politiky, tomu se vyndá z hlavy mozek, a ten se dá do sklenice, a napojí se na virtuální realitu a umělou inteligenci, mozky se budou neustále zátěžově kontrolovat, a vadné mozky se budou eliminovat. Později se do sklenic, dají i mozky všech  vysokoškoláků, jenom lidi co nemají vysokou školu, budou mít tělo, ve kterém je mozek, a v hlavě budou mít GVKB čip, napojený na virtuální realitu.

Umělá inteligence komentáře moderuje