Nejlepší je od nás utéci do Kanady

SAM_0878

Realita není ideální, a tak zde existuje ideologie, která nám slibuje ideální realitu po smrti v ráji, nebo v budoucnosti, díky nové elitě co nám bude vládnout. Jenže sliby se slibují, a jenom hlupáci a blázni se naivně dopředu radují, než jim dojde, že byli zase chytráky podvedení. Často je zde i slyšet, že jak si usteleme, tak si lehneme, ani to zde nefunguje, protože pokud okolo nás jsou samí lháři a zloději, tak díky nim neuspějeme, protože nám budou škodolibě házet klacky pod nohy. 

Neustále je zde všude mnoho zázračných návodů, jak být v něčem zde úspěšní, a jak dosáhnout rychle a snadno toho po čem toužíme, zase jde jenom o podrazy, vše co rychle získáš to i rychle ztratíš, hodnoty se získávají velmi pomalu! Proč RVHP šla ke dnu? Teoreticky by RVHP neměla jít ke dnu, protože to byla obrovská ekonomická a politická organizace. 

Z díla poznáme tvůrce, to platí i pro RVHP, lidi nechtějí sliby a fráze, lidi potřebují výhody a jistoty, pokud RVHP nedokázalo realizovat výhody a jistoty, tak muselo zkracovat, a tento krach zničil život mnoha lidem. Dneska je zde podobná situace s EU, které nedokáže zajistit lidem v EU výhody a jistoty, Anglie jako první pochopila, že EU jde už ke dnu, a tak se rozhodla z EU vystoupit! 

Nepotřebujeme od EU, aby zde podporovala stesky pro cyklisty, potřebujeme od EU, aby zde postavila továrny na špičkové technologie, jako jsou továrny na roboty s umělou inteligencí, nestojíme zde o západní obchody, ve kterých se prodává nekvalitní zboží z Polska nebo Číny. 

Zaměstnavatelé po nás drze chtějí, abychom pracovali jako v Německu, ale zaplatí nás stejně jako bychom pracovali v Číně. Imigranti s tmavou pletí, k nám nechtějí, pro ně jsme jenom ubohá tranzitní země, která nemá žádnou naději na to, že zde bude brzo lidem ekonomicky lépe, protože zde vládnou jenom staří lháři a zloději. Nejlepší je od nás utéci do Kanady, tak jako to udělal v minulosti milionář Baťa.