Ano, vysokoškoláci nás ekonomicky znásilňují

SAM_0874

Horních deset tisíc lidí co zde rozhoduje pyšně a sobecky o nás bez nás se skládá jenom z vysokoškoláků, co nás ekonomicky znásilňují pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, certifikací, regulací, přerozdělování, výjimek, norem, zákonů, kultů, mýtů, pověr, dezinformací, reklamy, atd. ryba smrdí od pyšných a sobeckých hlav starých vysokoškoláků. 

Místo víry v boha, který je nad námi zde máme víru v horních deset tisíc svatých vysokoškoláků co zde pyšně a sobecky rozhodují o nás bez nás. Prý je zde kapitalistická demokracie a pomocí politických voleb lze dosáhnout správných ekonomických a sociálních změn, tomu snad už věří jenom lidi, co jsou zavření dlouhodobě v psychiatrické nemocnici. Práce je u nás poslední zoufalý pokus, o to jak zde ekonomicky přežít! Není zde v EU nikde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, atd. je zde všude jenom egoismus, už od té doby co zde existují armády. 

Čím více se rozevírají sociální nůžky mezi mocnými a bezmocnými, tím větší je zde egoismus, já jsem lepší, než jsi ty, a tak si zasloužím to, že se mám zde lépe, na tomto principu funguje zde mocenská pyramida, kde na vrcholu je u nás horních deset tisíc starých vysokoškoláků, co zde mají moc a bohatství. Z pohledu programování je tento ekonomický a sociální systém zavirovaný, a virem je zde horních deset tisíc starých vysokoškoláků, tyto vysokoškoláky poznáte snadno z utrácení, oni nebydlí na sídlišti v paneláku, ale bydlí ve velikém rodinném domě, kde mají dvě garáže, a krytý vytápěný bazén. 

Mohli bychom naši společnost rozdělit podle školního známkování kdy jedničku za parazitování a ekonomické znásilňování dostane horních deset tisíc starých vysokoškoláků a pětku dostanou ti, co pracují za minimální plat 11 000 Kč hrubého (rok 2017), zaručenou mzdu, nebo jsou nezaměstnaní a pobírají ubohou sociální podporu, za trojku to mají ti, co zde mají hrubý plat od 40 000 Kč do 60 000 Kč. 

Většina lidí má tedy pětku nebo čtyřku, dostat se ekonomicky na lepší známkování než čtyřku, je pro mnohé lidi rovné zázraku. Jádrem systému je centrální regulace a centrální přerozdělování, jsou to ekonomické a sociální sítě, které dělají z horních deseti tisíc profesionální rybáře lidí, co zde pyšně rozhodují o nás bez nás.

Umělá inteligence komentáře moderuje