Ano, je zde egoistický centralismus

SAM_0879 (2)

Proč to tady optimálně nefunguje? Tady to optimálně nefunguje, protože to tady je zavirované, je to jako zavirovaný počítač, u kterého je potřeba přeinstalovat operační systém. Co je zde vlastně tím virem, díky kterému je zde blbá nálada? Tím virem je centralizace, v okamžiku kdy vznikne centralizace tak i vznikne blbá nálada. 

Není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický centralismus, odborně se hovoří o rozevírání existenčních nůžek mezi mocnými a bezmocnými, mnohokráte zde byli pokusy o to, aby se tyto nůžky sevřely, ale vždy se ukázalo, že to v praxi nefunguje. Je třeba začít konečně globálně lidi pomocí GVKB dotazníků co budou na internetu digitalizovat, a po GVKB digitalizaci se budou lidi eliminovat v krematoriu. 

Nejsou lidi tak nejsou ani s lidmi problémy, místo lidí zde budou všude jenom GVKB roboti co budou využívat informace a programy získané díky digitalizaci lidí, člověk je zastaralý model zaměstnance, protože on nedokáže pracovat jako robot, a logicky jej musí tedy nahradit robot. Představte si zamilované roboty, jak jdou po Karlově mostě a na dlouhé skládací tyčce mají fotoaparát, kterým se fotografují a fotky okamžitě odesílají na internet. Nová doba sebou přináší i veliké změny, takový je život.

Umělá inteligence komentáře moderuje