Ano, chudí lidé mají hloupé děti

SAM_0876

EU by nemělo už ekonomicky podporovat školství. Chceš mít vysoké vzdělání v EU, tak jdi do soukromé EU školy, a vše si ze svého zaplať, proč by mělo EU podporovat ekonomicky školství, podpora školství má akorát za následek vysokou inflaci vzdělanosti, a člověk s vysokým vzděláním, zde potom už v EU nenalezne uplatnění na trhu práce!

 

Nemají tvoji rodiče peníze na to, abys mohl chodit do školy, no tak budeš negramotný, a budeš dělat pomocné práce za ubohou mzdu. Není důležité množství, ale kvalita, jak mají školy učit žáky, když žáci mají vše zadarmo, nemluvě o tom, kdo zaplatí to, že někdo dlouho studuje, a potom svoje znalosti nevyužije?

 

Mnozí ekonomičtí amatéři tvrdí, že se to vyplatí, když EU ekonomicky podporuje školství? Tak to není, dobrota je žebrota, pokud investuji, tak se mě musí investice i vrátit! Jsou na světě ekonomiky, kde není žádná podpora pro školství, a tak ten kdo nemá peníze, ten je většinou i negramotný!

 

Nevěřte tomu, že chudí lidé mají geniální děti, to je naivní představa, chudí lidé mají hloupé děti, klasickou ukázkou, jsou zde lidi, s tmavou platí, snaha o to, tyto nepřizpůsobivé lidi co žijí většinou ze štědrých sociálních dávek, začlenit do EU ekonomiky, je jenom naivní marnost. Statistika v EU jasně ukazuje, že u nepřizpůsobivých lidí s tmavou pletí, dosáhne absolvování vysoké školy jenom jeden z deseti tisíc jedinců, oni na to geneticky nemají, jejich mozek je evolučně zaostalý!

Umělá inteligence komentáře moderuje