Ano, centralizace jedná s pracujícími jako s dobytkem

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37744760982/

Pracující jsou dlouhodobě na dně, díky centralizaci, která s nimi jedná jako s dobytkem, prý je zde demokracie pomocí které lid vládne sám sobě, tomu snad věří jenom děti, co ještě nemají rozum! Od té doby co zde existuje centralizace, zde vládne jenom mocná a bohatá elita, která se neustále sobecky pere o moc a bohatství. Není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, nacismus, socialismus, komunismus, atd. je zde už mnoho tisíciletí jenom centralismus!

Za mého mládí se rušilo rádio ze západu a nesměli se vydávat knihy, které by lidem otevřeli oči, cenzura je tam kde je u moci vláda složená ze zlodějů a lhářů, co je dovoleno mocným a bohatým, to je zakázáno bezmocným a chudým, o tom to v centralismu je. Zisk z; daní, cla, poplatků, pokut, certifikací, atd. putuje do mocného a bohatého centra, a zde si tento zisk sobecky přivlastňují ti, co jsou v centru, co to je? Je to vláda zlodějů a lhářů, která se řídí heslem po nás potopa.

Stát má veliký dluh, ale platí obrovské množství státních zaměstnanců, co zde parazitují sobecky na pracujícím lidu, stejné je to u velikých monopolních podniků a organizací, kde je v centru obrovské množství lenochů a parazitů. Když prezident Miloš Zeman mediálně ohlásil, že chce znova kandidovat na prezidenta naší republiky, i když už nedokáže bez pomoci ani chodit do schodů, díky jeho stáří a jeho nemocem, tak jsem si uvědomil, že moc a bohatství je tvrdá návyková droga, stejně nebezpečná jako je; morfium, heroin, kokain, pervitin, atd. je třeba lidi co jsou závislí na tvrdých drogách, léčit v Bohnické psychiatrické nemocnici, a zde je z jejich závislosti i vyléčit pomocí chemoterapie.

 

Je třeba pro horních deset tisíc lidí postavit velikou psychiatrickou nemocnici, kde je budeme léčit z jejich toužení po moci a bohatství, Ježíš Kristus nás poučil, že spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se zde mocní a bohatí lidé co jsou v centru, vzdali dobrovolně svojí moci a svého bohatství. V centru musí být jenom chudí a bezmocní lidé, co budou svatými altruisty, vše jde, pokud vyměníme chybné sobecké priority, za správné altruistické priority. Ryba smrdí od sobecké hlavy, a tuční sobečtí kapři si dobrovolně nevypustí státní rybník.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.