Zamyšlení nad optimálními prioritami

P1070345

Jak snadno a rychle dosáhnou cíle, o tom bylo napsáno velmi mnoho knih, každý má svůj subjektivní malý boj a cílem je mu vítězství v tomto boji. Pokud je k vám zlý někdo cizí tak vám to moc nevadí, problém nastává pokud je k vám zlý někdo blízký koho máte rádi. Vztahy pro nás znamenají více než si dokážeme uvědomit, s příchodem přelidnění díky výhodám a jistotám civilizace, začalo docházet díky anonymitě k tomu, že se začali lidi uzavírat do psychických konzerv a tak se vztahy omezili jenom na sobeckou manipulaci odměn a trestů. 

Pokud požádáte o pomoc specialistu, tak jistě narazíte na to, že je vám doporučen chemický lék na stres a depresi, nikoho nezajímá ale co vaši depresi a stres způsobuje? Jednou jsem se pustil do specialisty, že jej vůbec nezajímá co způsobuje moje deprese a můj stress, a on se schoval zbaběle do svojí konzervy. Kde je jádro problému, který se musí optimálně globálně konečně vyřešit, aby nebyla většina lidí na světě pod vlivem léků na stres a deprese. 

Jádrem problému je lidské tělo, které není kvalitní, a nedokáže už uspokojit velmi náročný mozek. Je třeba pochopit to že naše tělo je na hranici svých možností, to lze poznat u sportovců, kdy sportovci berou tajně drogy, aby mohli dosáhnout větších sportovních výkonů. Pracujte pomalu máte výpověď, zaměstnavatelé berou mnohde zaměstnance jako roboty a zastaralé roboty nahrazují novými roboty. 

Proč bychom nemohli zaměstnavatelům vyhovět tím že místo lidí budou pracovat roboti a i roboti budou zaměstnavatelé, lidi opustí civilizaci plnou inteligentních robotů, kde už není pro ně žádné zaměstnání za mzdu, a půjdou do pralesů žít jako lovci a kanibalové. Podívejte se na moderní obchod a moderní průmysl, zde je už mnoho robotů běžně využíváno. Robot prezident USA řekne, je třeba v USA zlepšit ekonomiku, recyklujeme polovinu zastaralých USA robotů a nahradíme je za nové USA roboty, bude to radost a štěstí, moci být jako inteligentní robot prezidentem národa, kde nejsou už lidi se kterými jsou jenom problémy, a jsou zde jenom USA roboti na baterky.

Umělá inteligence komentáře moderuje