Z díla spatříš tvůrce, ze slov spatříš herce

P1070299

Proč zde každý hledá zázraky? Jsem zde na internetu od té doby, co existuje internet, pokud vyhodnotím o co zde prioritně jde, tak zde každý hledá zázraky. Já mám problém potřebuji kouzelnou hůlku, která udělá kouzlo a stane se zázrak a problém zmizí.
Tak to zde nefunguje, zázraky jsou jenom v; pohádkách, snech, filmech, umění, reklamě, náboženství, politice, atd. Jsem hloupý a ošklivý proto nemohu najít chytrou a krásnou mladou ženu, to je logické, jenže mnoho lidí to na internetu nedokáže pochopit! Vše zde funguje ekonomicky, pokud něco chceš, musíš zaplatit, nemáš peníze tak máš smůlu!
Já bych se chtěl rychle naučit; programovat, cizí jazyk, fotografovat, filosofovat, zpívat, hrát na klavír, být spisovatelem, atd. tak to nefunguje, všechny knihy co nabízejí zázraky jsou podvodem na naivních čtenářích! Neustále zde někdo na internetu křičí, následujte mě a já vás zavedu do ráje, jenže místo do ráje on lidi zavede do konzumního pekla!
Tento konzumní svět byl a bude jenom o štěstí, někdo má štěstí a tak je šťastný, jiný nemá štěstí, a tak chodí brečet na internet. Z díla spatříš tvůrce, ze slov spatříš herce, musíme se naučit odlišit herce od tvůrců, mnoho herců si zde hraje na tvůrce a tím se vytvářejí politické a ekonomické bubliny, když taková veliká bublina praskne, tak je zde veliká krize a mnoho zbabělých lidí začne pít slivovici a kouřit cigarety, protože chce uniknout od ubohé reality, do světa krásných chemických iluzí.

Umělá inteligence komentáře moderuje