Mnichovská dohoda z nás udělala ubožáky

P1070330

Tento svět je o lži a krádeži, zlo nekonají jenom jedinci, zlo konají i národy, a tak veliké národy jsou zlé k malým národům, zamýšlel jsme se nad tím od kdy je zde blbá nálada a dospěl jsem nakonec k tomu, že vše začalo Mnichovskou dohodou, kdy se cizí státy dohodly o tom, že nás okradou o naše území. Je třeba požadovat odškodnění za škody které nám tyto státy svým sobectvím způsobili, požadujeme zde eliminování blbé nálady tím, že se zde budeme mít stejně dobře, jako se mají lidi ve Švýcarsku. 

Pokud tyto státy odmítnou zaplatit za svoje chyby tak to vyřešíme pomocí násilí a učiníme z těchto států svoje kolonie, mnozí si myslí, že jsme slabí a že si něco takového nemůžeme dovodit. Nejsme slabí za námi stojí veliká Čína, která má velikou moc a může tyto státy donutit k tomu, aby zaplatili za to, co nám zde sobecky způsobili. 

Musí skončit období, ve kterém se netrestali státy za svoje chyby, není rozdíl mezi subjektem a objektem, vše zde jsou příčiny a následky, kdo lže a krade, ten musí být za to potrestán bez ohledu na to kolik času uplynulo od spáchání zločinu a jak mocný a bohatý je ten, kdo zločin realizoval. Je třeba skončit s dobrotou ke zločincům, oko za oko a zub za zub, rodiče mého otce zahynuli v koncentráku v plynové komoře, protože to byli židé, kam tento svět spěje! 

Extremismus je třeba eliminovat tím, že potrestáme ekonomicky i veliké národy, je snadné trestat jedince co je extrémistou, a je těžké trestat veliké národy. My jsme Češi. Sklopte vaše pyšné hlavy a vzdejte se nám. Přidáme vaši biologickou a technologickou osobitost k naší vlastní. Vaše konzumní západní kultura se nám přizpůsobí a bude nám otrocky po věčné časy sloužit, jakýkoli odpor je marný, za námi stojí veliká Čína.