Je třeba zrušit všechny vysoké státní funkce

P1070336

Každá vysoká státní funkce je zde k ničemu a o ničem společnost bude fungovat lépe bez; prezidenta, předsedy vlády, ministrů, poslanců, senátorů, starostů, předsedů, atd. lidi se mohou společně dohodnout pomocí hlasování o tom, co chtějí, nepotřebují k ničemu lidi ve vysokých funkcích. Dosud se škrtali náklady dole, a je třeba začít škrtat náklady nahoře. Je zde přeci demokracie a tak zde nepotřebujeme už lidi ve vysokých funkcích. 

Je třeba skončit období centralizace, kde v centru byl nějaký pyšný starý lenoch, který si myslel o podřízených, že to jsou jeho sluhové a otroci. Stát není podnik, podnik potřebuje ředitele, ale stát nepotřebuje prezidenta a ministry, stát potřebuje především specialisty, co zajistí, aby se stát netuneloval a aby zde už nebyl obrovský státní dluh. Z díla je spatřen tvůrce, a jaké je dílo lidí, co zde byli ve vysokých státních funkcích od roku 1948? 

Nepotřebujeme zlé vlky, co si zde hrají na hodné ovce, potřebujeme očistit náš stát od lhářů a zlodějů, díky kterým je zde od roku 1948 blbá nálada! Odejděte dobrovolně z vysokých funkcí, nebo budeme nuceni k tomu vás přemístit do Bohnické psychiatrické nemocnice, a zde vás budeme léčit z vaší pyšnosti a lakomosti.