Je GVKB politický program dokonalý?

P1070311

Kontrola hodnot je základem pro fungující civilizaci, a pyšné mozky politiků jsou velmi hodnotné, a tak je logické že bude potřebné globálně dát do těchto mozků kontrolní GVKB čip, který bude tyto mozky kontrolovat a bude data odesílat do globálního GVKB centra. Pokud se v GVKB centru zjistí, že nějaký mozek politika nepracuje optimálně, tak se mozek politika na dálku okamžitě zablokuje, a na místo politika bez fungujícího mozku, nastoupí nový politik. 

Politik se zablokovaným mozkem je nám k ničemu, a tak jeho tělo eliminujeme v krematoriu, a jeho soukromý majetek propadne státu, takto se politika vyčistí od pyšných a lakomých hříšníků, se kterými máme jenom samé problémy. Když globálně otestujeme kontrolní GVKB čipy na pyšných politicích, tak v druhé vlně čipy dostanou lidi, co zde mají výhody a jistoty, a tak jsou mocní a bohatí, jde o elitu (profesoři, soudci, notáři, advokáti, policajti, vojáci, byrokrati, celebrity, milionáři, podnikatelé, obchodníci, ředitelé, předsedové, funkcionáři, starostové), která se zde živí tím, že rozhoduje pyšně o nás bez nás. 

Ve třetí vlně, dostanou do hlavy čipy globálně všichni lidi v civilizaci od 7 let do 70 let. Už zde nebudou lidi, co porušují; zákony, normy, předpisy, regulace, výjimky, morálku, slušnost, logiku, atd. bude zde platit heslo, chybu každý udělá jenom jednou. Už zde nebude násilí fyzické ani násilí psychické, nebude zde už ani přelidnění a degenerace, takto konečně na věčné časy díky GVKB čipům láska a pravda, zvítězí nad nenávistí a lží. Jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, skončí logicky výroba; kafe, čokolády, cigaret, doutníků, piva, vína, tvrdého alkoholu, marihuany, kokainu, heroinu, atd. léky na hlavu bude předepisovat jenom lékař v psychiatrické nemocnici. 

Mít nemocnou hlavu to bude díky kontrolním GVKB čipům jistou sebevraždou, lidi začnou dbát na to, aby jejich mozek byl dokonale zdravý, protože se budou kontrolních GVKB čipů velmi bát, neustále budou okolo sebe spatřovat cizí lidi, kterým byl zablokován čipem chybný mozek, a takový člověk upadne na zem, a nebude jej možné už zachránit, před jistým odvozem do krematoria. Mnoho zlých lidí se bude logicky snažit zbaběle utéci z GVKB civilizace do míst kde je zaostalost, zde ale stejně nepřežijí, protože jsou zdegenerovaní a rozmazlení.