Jak mít koláče bez práce?

P1070323

Žijeme v centralizovaném světě, ti co jsou v centru, mají koláče bez práce, a ten kdo je daleko od centra, ten pracuje a nemá na to, aby si mohl koupit koláče. Vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, vše je zde v pohybu a jenom smrt je zde jistá. Co je dovoleno těm co jsou v centru to je zakázáno těm co nejsou v centru, v centru je ekonomický ráj a daleko od centra je ekonomický očistec. 

Je jenom logické to, že je zde snaha se dostat do centra, a mít se v centru dobře. Já rozděluji lidi a společnosti na systémy co jsou nestabilní a systémy co jsou stabilní. Pokud jste se srazili s blbcem a tak máte blbou náladu věřte tomu, že jste se srazili s nestabilním systémem, tak jako jsou zde blbí lidé, tak zde jsou i blbé konzumní společnosti, kde se z lidí dělají blbci pomocí; politiky, nábožensví, vědy, školství, reklamy, zákonů, regulací, dezinformací, atd. 

Co si lze myslet o našem malém národě, pokud se podívám sto let nazpět, do naší evoluční historie, stabilita zde nikdy nebyla, pořád se zde vše násilně měnilo, a jak pyšná elita zde pískala tak pracující lid zde tancoval. Následkem je veliká závislost na konzumaci piva a cigaret, díky tomu že se z nás stal národ skeptiků, co nevěří už slibům o tom, že bude lépe a že skončí blbá nálada, lépe je zde jenom těm co jsou v centru, a tak si mohou létat po světě soukromými velikými letadly. 

Na jedné straně má naše společnost obrovské dluhy, a na druhé straně vyhazuje peníze za mnoho zbytečností, fyzická práce je u nás už poslední zoufalý pokus, jak si zde vydělat peníze na svoji ubohou existenci. Každý chce zde dělat jenom v kanceláři, aby se neunavil a neušpinil, práce v montérkách je zde trestem pro ty, co neuspěli v boji o výhody a jistoty.

Umělá inteligence komentáře moderuje