Ano, nejvíce zaostalosti nacházíme v politice

P1070328

S příchodem inteligence přišla i lež a krádež, ve snaze o to dosáhnout hodnotného cíle se začali porušovat pravidla a normy, mnohdy se začalo zacházet i do extrému, úspěch byl vždy na prvním místě. Základem bylo rozdělení na to co je nám blízké a to co je nám cizí, blízké jsme milovali a cizí jsme nemilovali.
To vedlo ke snaze oklamat druhé pomocí dezinformací a divadla, problém nastal, že jsme došli v klamání tak daleko, že jsme oklamali i sami sebe a ocitli jsme se v začarovaném kruhu ze lží a krádeží, ten druhý se nám stal peklem, a tak jsme začali mít rádi psy, protože zde jsme se nemuseli bát podrazu. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, o tom to zde už velmi dlouho všude je, mnozí rezignovali a říkají to neřeš, stejně to nevyřešíš, takový je život.
Podívejme se na extremismus spojený s; náboženstvím, sektami, politikou, reklamou, uměním, mafiemi, korporacemi, drogami, atd. náš svět je plný problémů které nikdo nechce řešit. Dobrota má za následek žebrotu, proč jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu zde vůbec nezaslouží, podívejme se třeba na lidi, co jsou na okraji společnosti, a snaží se na nás ekonomicky parazitovat, proč zde nezakročí policie a armáda?
Za posledních sto let se svět restartoval od základů, když čteme knihy staré sto let tak si uvědomíme to, že je zde už zcela jiná doba se zcela jinými prioritami. Nejrychleji se dneska mění internet a nejvíce zaostalosti nacházíme v politice, politika se musí přizpůsobit digitalizaci, nepotřebujeme politiky na to, aby se předváděli v televizi, potřebujeme politiky na to, aby provedli změny u ekonomiky a sociálních systémů tak že se budeme mít lépe.

Umělá inteligence komentáře moderuje