Ano, bude zde průmyslová výroba lidí

P1070337

Nespatřuji v konzumní společnosti žádné originály, ale jenom samé levné kopie, něco se stane zde módním, a tak se to kopíruje ve velikém množství, spokojený je zákazník i obchodník, takže je zde vše normální. Nebude to už trvat dlouho a dojde k tomu, že se už lidi nebudou rozmnožovat klasicky pomocí sexu jak dobytek, ale bude zde průmyslová výroba lidí, kdy zde bude geneticky modifikovaný, naklonovaný zaměstnanec, s GVKB čipem v mozku. 

Půjde zde ještě vůbec o člověka? Nebude to už jenom levná konzumní kopie, vyrobená nejspíše v Číně? Jde přeci prioritně o to, aby zde vše bylo podřízeno konzumní globální ekonomice, a nějaká lidská práva, to je jenom ubohý anachronismus. Takový naklonovaný, geneticky upravený člověk s čipem v mozku, nebude dělat zde žádné problémy, on bude jenom levnou loutkou, ovládanou globální umělou inteligencí. 

Výrobce poskytne na svůj lidský produkt záruku na deset let, a po záruce se bude tento člověk recyklovat, a místo něj zde bude novější model člověka. Už nebudeme potřebovat k ničemu lidi s vysokou školou, ani nebudeme potřebovat; soudce, policajty, vojáky, kněze, politiky, byrokraty, atd. konečně si budou lidi globálně ekonomicky a sociálně rovní, a tak zde bude digitální demokracie, takto konečně láska a pravda zvítězí na věčné časy, nad nenávistí a lží.