Politici krásně zpívají, když voliče lapají

P1070274

Politika je boj o výhody a jistoty, pokud by v politice nebyli pro politiky výhody a jistoty, tak by politika logicky zanikla. Podívejme se do minulosti, všechny ideologie jsou založené na pyramidě z výhod a jistot, na vrcholu je pro elitu ráj a dole je pro ubožáky očistec, tato pyramida si mění podle módy názvy; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokratismus, centralismus, byrokratismus, nacismus, islamismus, hinduismus, atd. Mohla by existovat politika, tam kde je; spravedlnost, rovnost, svoboda, pravda, láska, atd.? Nemohla! 

V konzumním očistci, je víra v to, že čertům bude lépe po volbách, nebo po smrti, jenže to jsou jenom naivní teorie, které v praxi bohužel nikdy nefungují. Je třeba stvořit nového člověka, vědci a technici se dají do práce a místo starého člověka zde bude mozek ve sklenici, který bude napojen na umělou inteligenci, a virtuální realitu, mozky se budou geneticky modifikovat a klonovat, takže skončí problémy s tím, že bychom se od sebe lišili výkonem a kvalitou. Takový mozek ve sklenici nepotřebuje; ochranku, kancelář, sekretářku, řidiče, kuchaře, palác plný sluhů, soukromé letadlo, atd. 

V tomto novém GVKB systému se politika stane jenom bezvýznamnou zábavnou hrou, pro mozky co se nudí, a chtějí se nějak odreagovat, od profesionální práce. Vše zde je dočasně, evoluce neustále staré nahrazuje novým tak aby se vše optimalizovalo na kost a mozek ve sklenici to je geniální evoluční optimalizace, mozky se budou pravidelně testovat a kontrolovat, chybné mozky se budou eliminovat. 

Tento svět je o plnění úkolů, jsou úkoly, které plníme rádi a úkoly které plníme neradi, každý rád plní úkoly díky kterým se dostane na vrchol pyramidy do ráje, a nerad plní úkoly, díky kterým se dostane do očistce. Jde tedy o to eliminovat konečně pyramidu výhod a jistot, má nějaká politická stana ve volebním programu to, že zde místo lidí budou mozky ve sklenicích, a GVKB roboti budou všude makat místo lidí jako roboti?